Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

čtv 05. bře 2020 13:25:08

Před cca půlrokem jsem začal používat Appku, která podobně jako minepi nebo electroneum bez využití připojení nebo cpu vašeho telefonu těží PHT.
PHT je obchodovatelné na burzách např. na Latoken a nebo Probit - Probit je příznivější podle mého - kdo nemá link je zde

Registrace probíhá přes tento link kdy na začátek dostanete 200 PHT, minimální výběry jsou 20 000 PHT nebo 30 000 PHT.
po kliknutí na link se vám zobrazí okno, kde se vám zobrazí stažení PHT wallet (peněženky) .......počkáte až se vám zobrazí další sekce - "Cloud Earning PHT" a dáte download a vyberete název operačního systému mobilu, poté kliknete a přesune vás to na google store, stáhnete a nainstalujete. Registrujete se přes gmail účet.
Automatická těžba probíhá 7 dní, dny do připsání se vám zobrazují přímo v appce, po 7mi dnech je třeba jen obnovit těžbu a zase to jede a načítá dalších 7 dní atd.
Výplat už několik mám a to ať už přímo na PHT wallet, tak také na burzu Latoken.
Toto je první část věci k získání PHT zdarma.
Je tam i pár dní nově možnost zaplatit si VIP členství a tím těžíte celý rok x2, toto ale není podmínka - jen se mi to zdá výhodné a zvažuju i toto. Věc se dá jet úplně bez jekéhokoliv vkladu což doporučuju.

Tento cloud mining umožňuje propojení s jejich dalšími appkami zdarma, kde cca jednou až dvakrát za den trávíte čas minihrami, je to ale spíš něco jako claimování. A tady už se k vám opět zdarma připisuje nejen PHT ale také i nějaké BTC, LTC, DOGE, XRP, EOS, XLM, TRX, BTCT, ETN, TRTL, KSS, NAT, RPI, TCAT, AIRx, a CTK.
Jet tohle není podmínkou, ale výrazně vám to urychlí cestu k dosažení minima PHT a některých dalších coinů.
Nejdříve musíte mít zaregistrovaný PHT cloud mining linkem výše... a poté přejdete na link zde CryptoTreasure a stáhnete si appku a zaregistrujete se pozor - stejným gmailem jako u cloud miningu. V této appce se jednou za den 20x jede obdoba kámen nůžky papír, kde získáváte gold (zlaté mince), pak 30x za den zatočení - obdoba "kola štestí" kde získáváte jak gold tak také PHT. Za získané gold si kupujete a otevíráte krypto truhly, kde získáváte jak podporu pro celou hru a její vylepšení, tak také už i crypto vyjmenvané výše. Je tam více dalších možností, např. otevřít jednou za 24h velkou krypto truhlu apod. je třeba si to projít. I z této věci už mám vypleceno třeba RPI,LTC, apod. přímo na crex a jiné peněženky.

Další jednoduchou nenáročnou jakoby "hrou" podobné té výše, kde získáváte další crypta i mimo PHT je tzv. CryptoPlanet, opět, až jste reglí na cloud miningu, přejdete na tento link a stáhnete si appku, je to vše podobné jako u appky výše s tím rozdílem, že zdarma získáváte krystaly které směňujete.

Další apkou je CO2 Game a je vše podobné jako u appek výše, opět pokud máte reglý cloud mining přejdete na tento link a stáhnete si CO2 Game, zde získáváte CO2 a ten směňujete a kupujete za něj crypto truhly apod. plus získáváte další PHT.

Poslední a to vyloženě hrou kde získáváte jen další PHT je hra Crypto Connect - zde se jedná o vyloženě hru, zábavu, kde spojujete tři symboly, postupujete levely a získáváte PHT.
Aplikace a hry vytváří v 90% společnost Unity, tzn. společnost co vytváří hry např. i pro Hora token.
Jsou tam i další 3 hry - vyloženě hry, které už mi žraly dost času a proto je nevyužívám. Stačí mi jednou u těchto popsaných výše přijít jednou za den a za cca 30min vše odclaimnout, vybrat truhly a to je vše. Takto to jedu já. Je tam i možnost si stáhnout PHT peněženku, já ji občas využívám, ale spíše se snažím to posílat přímo na burzu a držet tam. 

Pokud by někdo chtěl proofy výplat, přídám sem, těch proofu je víc, protože se nejedná jen o výpllaty PHT ale i o např. RPI, LTC, Telos apod.
Jak jsem psal výše, cloud mining jede automaticky, můžete jej po odkliknutí zcela vypnout a načítí se vám stále. Tam se musí jen každých 7dní obnovit mining... u těch dalších appek, je třeba si s tím pohrát, trochu je pochopit a pak už se vám výdělky znásobují, je tam více možností si přijít k více coinům.
To je zatím asi vše, pokud to někoho zaujalo, link na cloud PHT mining je zde nebo v úvodu textu. Pokud by někdo potřeboval s něčím poradit nebo pomoct, klidně pište do vlákna.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne ned 24. kvě 2020 14:11:37.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 03. dub 2020 1:34:57

Stefan8888 píše:
kuuba22 píše:A jak si posles to crypto z crypto planet ? :D
Vím, že nejsem xdatalive :-D Bohužel se to nedá poslat na jedno místo, takže musíš v té aplikaci dosáhnout také výplatního minima (např.: u PHT to je 20000). Jak velké množství dané kryptoměny potřebuješ na výběr zjistíš tak (teď mluvím o "Crypto planet"), že klikneš na tu stanici (se solárními panely :D ) napravo. Potom rozklikni ten "dolar", vyber si kryptoměnu a klikni na "Withdraw", ukáže se ti tam minimální potřebná částka na výběr.
Kubas jj jak píše Stefan, ale jen dodam, ze u crypto planet to jde rychleji, protoze mas dva zisky za napr. 24hodin v podobe krystalu a z tech koupis truhly, a dalsi dobra moznost je, ze pokud mas pht cloud earning (mining), tak najedes na vpravo dole tri carky, prejdes na "More PHT apps and games" stahnes si pod stejnym gmail uctem "crypto connect 3" a jedes levely lehke hry a za kazdy mas 10-30pht nekolikrat do dne, takze ten narus pak jde ke crypto planet a tim se ti zveda zisk pht... hru jde jet dokola, je to celkem navykove a celkem gut pro volny cas... a jde to jet od znova po dosazeni 100lvl a taky, da se obejit jejich odpocet volnych her tak, ze hru, kdyz te nepusti uplne odstrihnes a nechas najet znovu a jedes levely dal... 
Tedy kdyz to shrnu, cloud mining - earning plus crypto treasures ti dava vic sansi na zisk nejen pht... a crypto planet plus crypto connect ti dava zas vic moznosti pro zisk toho sameho v crypto planet... jedine kde to jde pomaleji je sekce CO2 Game, tam se chysta asi neco podobneho, aby byl zisk pro minimum rychlejsi,  ale zatim to neni hotove ;) 

 
Stefan8888
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. zář 2018 18:18:44
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  19,07
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 03. dub 2020 2:11:24

Hmmm, ta hra návyková je :) Ale nejsou ty "body na aktivaci" :D Zkusím to udělat podle tvého návodu :D

EDIT: Bohužel jsem nepřišel na to, jak si to udělal. Ať to zkouším, jak to zkouším, tak je to .... velký špatný :D
Naposledy upravil(a) Stefan8888 dne pát 03. dub 2020 2:27:17.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 03. dub 2020 19:01:06

Stefan8888 píše:
pát 03. dub 2020 2:11:24
Hmmm, ta hra návyková je :) Ale nejsou ty "body na aktivaci" :D Zkusím to udělat podle tvého návodu :D

EDIT: Bohužel jsem nepřišel na to, jak si to udělal. Ať to zkouším, jak to zkouším, tak je to .... velký špatný :D
noo ja ted moc nepochopil co tim myslis, ja mam tel nastaveny na dlouhe podrzeni sestreleni appky a kdyz mi dojdou moznosti hrat dal, sestrelim ji a zapnu znova a pusti me to k hrani dal a tim nemusim vekat 10min nebo 30min na dalsi hrani...

 
Stefan8888
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. zář 2018 18:18:44
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  19,07
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 03. dub 2020 21:11:03

Tak to mi nefunguje, škoda :(

 
kuuba22
Příspěvky: 279
Registrován: stř 01. srp 2018 8:54:05
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  298,43
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 03. dub 2020 21:32:49

Stefan8888 píše:
čtv 02. dub 2020 21:18:10
kuuba22 píše:
čtv 02. dub 2020 20:50:36
A jak si posles to crypto z crypto planet ? :D
Vím, že nejsem xdatalive :-D Bohužel se to nedá poslat na jedno místo, takže musíš v té aplikaci dosáhnout také výplatního minima (např.: u PHT to je 20000). Jak velké množství dané kryptoměny potřebuješ na výběr zjistíš tak (teď mluvím o "Crypto planet"), že klikneš na tu stanici (se solárními panely :D ) napravo. Potom rozklikni ten "dolar", vyber si kryptoměnu a klikni na "Withdraw", ukáže se ti tam minimální potřebná částka na výběr.

U žádné z te kryptomen nemám Withdraw :D

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

sob 04. dub 2020 2:16:30

Stefan8888 píše:Tak to mi nefunguje, škoda :(
mě to pouštělo dneska po sestřelení jen jednou a pak jsem musel setřelit a zas jen jednou, a až po nějaké chvíli... zkus zkoušet, mě to jde v poho... včera a dny před tím to po sestřelení šlo třeba i 15x za sebou a tak a zas...  

Doplněno po 10 minutách 16 vteřinách:
kuuba22 píše:
Stefan8888 píše:
kuuba22 píše:A jak si posles to crypto z crypto planet ? :D
Vím, že nejsem xdatalive :-D Bohužel se to nedá poslat na jedno místo, takže musíš v té aplikaci dosáhnout také výplatního minima (např.: u PHT to je 20000). Jak velké množství dané kryptoměny potřebuješ na výběr zjistíš tak (teď mluvím o "Crypto planet"), že klikneš na tu stanici (se solárními panely :D ) napravo. Potom rozklikni ten "dolar", vyber si kryptoměnu a klikni na "Withdraw", ukáže se ti tam minimální potřebná částka na výběr.

U žádné z te kryptomen nemám Withdraw :D
tyjo je tam :D v cloud miningu je withdraw nahoře vpravo ten se ale načítá a připisuje automaticky do podsekce Crypto treasures"  ....v Crypto Treasures musíš do sekce té skály - "crypto cave" pak klikneš na truhlu vlevo dole, pak klineš na jeden z 20 coinů a pod logem každého coinu máš "website" to je odkaz na stánku a pod tím máš "withdraw"
V Crypto planet najedeš zas na pravou ikonu dole pod "QUESTS" klikneš pak na ikonu vpravo dole na symbol dolaru a zas to same, na jeden nějaký coin a pak zas vidíš withdraw :))
V CO2 to najdeš uprostřed dole kliknutím na ikonu "wallets" a zas pak stejně jako u všech...
A v té pod hře "Crypto connect 3" z tama se ti vyhrane pht automaticky hned přesouvá do Crypto Planet a tam to jde vybrat podle popisku výše... 

 
Stefan8888
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. zář 2018 18:18:44
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  19,07
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

stř 08. dub 2020 20:47:07

Tak teď je aktualizovaná CO2 hra. Je tam nějaké 24 hodinové "čištění oceánu" jako u Crypto planet ten robot, co těží. A je změněn vzhled herní měny.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

čtv 09. dub 2020 1:39:44

Stefan8888 píše:Tak teď je aktualizovaná CO2 hra. Je tam nějaké 24 hodinové "čištění oceánu" jako u Crypto planet ten robot, co těží. A je změněn vzhled herní měny.
jj tím defakto přibyla další možnost, jak z CO2 získat více o2 a ty proměnit za krypto i pht... jinak mi se daří jet ten crypto planet 3 skoro furt, tím způsobem co jsem popsal a už budu mít minimum na další výběr :D a ještě pokud v každé "hře" získáte alespoň jedny plné součásti, pak tyto tlačítkem redeem směnite za 1000 pht, 10000golds apod. je dobré se tam občas mrknout, jestli nemáte všechny součásti... v truhlách už několikrát přišel třeba rubín apod. a to je vlastně poslední součást pro redeem :)

 
Stefan8888
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. zář 2018 18:18:44
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  19,07
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

čtv 09. dub 2020 12:36:11

xdatalive píše:
čtv 09. dub 2020 1:39:44
Stefan8888 píše:Tak teď je aktualizovaná CO2 hra. Je tam nějaké 24 hodinové "čištění oceánu" jako u Crypto planet ten robot, co těží. A je změněn vzhled herní měny.
jj tím defakto přibyla další možnost, jak z CO2 získat více o2 a ty proměnit za krypto i pht... jinak mi se daří jet ten crypto planet 3 skoro furt, tím způsobem co jsem popsal a už budu mít minimum na další výběr :D a ještě pokud v každé "hře" získáte alespoň jedny plné součásti, pak tyto tlačítkem redeem směnite za 1000 pht, 10000golds apod. je dobré se tam občas mrknout, jestli nemáte všechny součásti... v truhlách už několikrát přišel třeba rubín apod. a to je vlastně poslední součást pro redeem :)
Jj, hrozně mě mrzí, že mi to nefunguje, jinak bych jel od rána do večera :D nemáš ještě nějaký jiný trik? Nebo nenapadá tě něco, co musím zapnout, aby to šlo :D

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

čtv 09. dub 2020 13:16:04

Stefan8888 píše:
xdatalive píše:
Stefan8888 píše:Tak teď je aktualizovaná CO2 hra. Je tam nějaké 24 hodinové "čištění oceánu" jako u Crypto planet ten robot, co těží. A je změněn vzhled herní měny.
jj tím defakto přibyla další možnost, jak z CO2 získat více o2 a ty proměnit za krypto i pht... jinak mi se daří jet ten crypto planet 3 skoro furt, tím způsobem co jsem popsal a už budu mít minimum na další výběr :D a ještě pokud v každé "hře" získáte alespoň jedny plné součásti, pak tyto tlačítkem redeem směnite za 1000 pht, 10000golds apod. je dobré se tam občas mrknout, jestli nemáte všechny součásti... v truhlách už několikrát přišel třeba rubín apod. a to je vlastně poslední součást pro redeem :)
Jj, hrozně mě mrzí, že mi to nefunguje, jinak bych jel od rána do večera :D nemáš ještě nějaký jiný trik? Nebo nenapadá tě něco, co musím zapnout, aby to šlo :D
No např. dneska mi to jde jen občas, ale po cca 10min mam zas možnosti.... asi tam maj nějaký bug a někoho pouští někoho asi ne... jinou radu k tomuhle nemám, ale řekl bych, že co třeba 30min nebo co hoďku prostě zkoušet no... jinak jestli jedeš smartx tak jejich appka je už funkční a je to jednodušší jak na pc, claimovat sat, postnu do vlákna....

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
MichaelaPersonalni (1),
RudewoyKruger (2),
mirajko (1),
redre (2),
rootan11 (5),
natviki (9),
fantomas (43),
Stefan8888 (36),
Windicz (2),
xdatalive (76),
Michalrazi (1),
chambo23 (1),
Novic97 (2),
eneabeats (1),
kolomanko (31),
grubmi (2),
Uživatelský avatar
radek.mosa (1),
kuuba22 (54),
strachan (11),
Yester (1),
Uživatelský avatar
asmorth (37),
Uživatelský avatar
peto9110 (34),
Uživatelský avatar
Herakles (2),
miloscz (5),
thinking (4),
tom45 (12),
2martin2 (5),
spiders1414 (1),
selatko01 (8),
Gutryx (1),
Xzlo (1),
Uživatelský avatar
Grow (2),
Kwandar (9),
Uživatelský avatar
Wire (4),
grehel (3),
dodhar (2),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Lng420 (1),
radekkrysa (1),
carlosac (3),
pisisin (1),
kossák (6),
evry168 (5),
Armur (1),
Uživatelský avatar
Janson (1),
Tynkacz (1),
Kraken (2),
piotreq86 (1),
vanour22 (1),
Vawa2 (1),
Kreur (4),
koska (3),
turcelpatrik (2),
Remesko (1),
Valdor (1),
Jancik (6),
tomyt (1),
belsa (1),
kaprthomas (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti