Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

čtv 05. bře 2020 13:25:08

Před cca půlrokem jsem začal používat Appku, která podobně jako minepi nebo electroneum bez využití připojení nebo cpu vašeho telefonu těží PHT.
PHT je obchodovatelné na burzách např. na Latoken a nebo Probit - Probit je příznivější podle mého - kdo nemá link je zde

Registrace probíhá přes tento link kdy na začátek dostanete 200 PHT, minimální výběry jsou 20 000 PHT nebo 30 000 PHT.
po kliknutí na link se vám zobrazí okno, kde se vám zobrazí stažení PHT wallet (peněženky) .......počkáte až se vám zobrazí další sekce - "Cloud Earning PHT" a dáte download a vyberete název operačního systému mobilu, poté kliknete a přesune vás to na google store, stáhnete a nainstalujete. Registrujete se přes gmail účet.
Automatická těžba probíhá 7 dní, dny do připsání se vám zobrazují přímo v appce, po 7mi dnech je třeba jen obnovit těžbu a zase to jede a načítá dalších 7 dní atd.
Výplat už několik mám a to ať už přímo na PHT wallet, tak také na burzu Latoken.
Toto je první část věci k získání PHT zdarma.
Je tam i pár dní nově možnost zaplatit si VIP členství a tím těžíte celý rok x2, toto ale není podmínka - jen se mi to zdá výhodné a zvažuju i toto. Věc se dá jet úplně bez jekéhokoliv vkladu což doporučuju.

Tento cloud mining umožňuje propojení s jejich dalšími appkami zdarma, kde cca jednou až dvakrát za den trávíte čas minihrami, je to ale spíš něco jako claimování. A tady už se k vám opět zdarma připisuje nejen PHT ale také i nějaké BTC, LTC, DOGE, XRP, EOS, XLM, TRX, BTCT, ETN, TRTL, KSS, NAT, RPI, TCAT, AIRx, a CTK.
Jet tohle není podmínkou, ale výrazně vám to urychlí cestu k dosažení minima PHT a některých dalších coinů.
Nejdříve musíte mít zaregistrovaný PHT cloud mining linkem výše... a poté přejdete na link zde CryptoTreasure a stáhnete si appku a zaregistrujete se pozor - stejným gmailem jako u cloud miningu. V této appce se jednou za den 20x jede obdoba kámen nůžky papír, kde získáváte gold (zlaté mince), pak 30x za den zatočení - obdoba "kola štestí" kde získáváte jak gold tak také PHT. Za získané gold si kupujete a otevíráte krypto truhly, kde získáváte jak podporu pro celou hru a její vylepšení, tak také už i crypto vyjmenvané výše. Je tam více dalších možností, např. otevřít jednou za 24h velkou krypto truhlu apod. je třeba si to projít. I z této věci už mám vypleceno třeba RPI,LTC, apod. přímo na crex a jiné peněženky.

Další jednoduchou nenáročnou jakoby "hrou" podobné té výše, kde získáváte další crypta i mimo PHT je tzv. CryptoPlanet, opět, až jste reglí na cloud miningu, přejdete na tento link a stáhnete si appku, je to vše podobné jako u appky výše s tím rozdílem, že zdarma získáváte krystaly které směňujete.

Další apkou je CO2 Game a je vše podobné jako u appek výše, opět pokud máte reglý cloud mining přejdete na tento link a stáhnete si CO2 Game, zde získáváte CO2 a ten směňujete a kupujete za něj crypto truhly apod. plus získáváte další PHT.

Poslední a to vyloženě hrou kde získáváte jen další PHT je hra Crypto Connect - zde se jedná o vyloženě hru, zábavu, kde spojujete tři symboly, postupujete levely a získáváte PHT.
Aplikace a hry vytváří v 90% společnost Unity, tzn. společnost co vytváří hry např. i pro Hora token.
Jsou tam i další 3 hry - vyloženě hry, které už mi žraly dost času a proto je nevyužívám. Stačí mi jednou u těchto popsaných výše přijít jednou za den a za cca 30min vše odclaimnout, vybrat truhly a to je vše. Takto to jedu já. Je tam i možnost si stáhnout PHT peněženku, já ji občas využívám, ale spíše se snažím to posílat přímo na burzu a držet tam. 

Pokud by někdo chtěl proofy výplat, přídám sem, těch proofu je víc, protože se nejedná jen o výpllaty PHT ale i o např. RPI, LTC, Telos apod.
Jak jsem psal výše, cloud mining jede automaticky, můžete jej po odkliknutí zcela vypnout a načítí se vám stále. Tam se musí jen každých 7dní obnovit mining... u těch dalších appek, je třeba si s tím pohrát, trochu je pochopit a pak už se vám výdělky znásobují, je tam více možností si přijít k více coinům.
To je zatím asi vše, pokud to někoho zaujalo, link na cloud PHT mining je zde nebo v úvodu textu. Pokud by někdo potřeboval s něčím poradit nebo pomoct, klidně pište do vlákna.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne ned 24. kvě 2020 14:11:37.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 08. kvě 2020 1:29:10

peto9110 píše:Tak uz na tom ficim aj ja :D a dokonca som si zaplatil aj VIP na rok tak hadam sa mi to za ten rok aj vrati :D
jj je to dobrý, takové nenápoadné a mi to už hodilo dost jako myslím v poměru s různýma faucetama apod. a to jsem ještě nedal vyplatit 0.03LTC bo čekám jestli něco ještě nepřibyde :D a pokud cena pht teda nepadne nějak extrémně nízko, tak to bude gut... ale jinak to jde.... a vip jsi koupil kde, přímo pro cloud nebo pro nějakou tu jednotlivou hru?

 
Uživatelský avatar
peto9110
Příspěvky: 249
Registrován: ned 04. led 2015 10:45:36
Poděkování: 2 | 8
PAYOUT CASH:  274,82
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

pát 08. kvě 2020 9:04:24

Priamo pre cloud ... Odporucas radsej pre niektoru z hier? :)

Moznost ziskat az 250 EUR! - Viacero projektov viewtopic.php?f=104&t=6503&p=32088&hilit=xendpay#p32088
 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

sob 09. kvě 2020 1:55:59

peto9110 píše:Priamo pre cloud ...  Odporucas radsej pre niektoru z hier? :)
no já právě nevím, přijde mi nej taky přes cloud, ale ještě se mrknu na cryptoplanet... jestli se to vyplatí, protože ta hra tam právě připisuje až 30pht za kolo, pokud by to byl dvojnásobek, tak by to nebylo špatný, jdu to trochu prostudovat... ještě taky, nevím jestli pht nepůjde nějak strmě dolů, nemuselo by a pak by to byla vcelku výhra... tež nad tím uvažuju :D

 
kuuba22
Příspěvky: 279
Registrován: stř 01. srp 2018 8:54:05
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  298,43
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

sob 09. kvě 2020 15:19:49

tak je sobota a výběr tam stejně nemám :D

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

sob 09. kvě 2020 18:08:08

kuuba22 píše:tak je sobota a výběr tam stejně nemám :D
já mám, ale nevybírám, počkám ještě.... ale tak Kubas, udělej jim screen a pošli jim to na mail podpory... bo na androidech to jede všem co znám a je škoda, že u tebe na iphone ne... bombardoval bych je s tím, aby to dodělali, bo je fakt, že na androidech to už jede bez problémů nějaký čas.... a pro iphone to museli vydat teprve nedávno.... a tohle jsem nesledoval, jak to tam fachá, bo ip nemám... ale tak to maj asi stále nedotažený....
Naposledy upravil(a) xdatalive dne sob 09. kvě 2020 18:09:16.

 
kuuba22
Příspěvky: 279
Registrován: stř 01. srp 2018 8:54:05
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  298,43
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

stř 13. kvě 2020 9:58:14

Tak na iPhonu to nejde musím to vybírat přes webovou stránku :D :D

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

stř 13. kvě 2020 14:55:56

kuuba22 píše:Tak na iPhonu to nejde musím to vybírat přes webovou stránku :D :D
ahaaa tak jsem rad ze aspon nejak to jde ;)

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

ned 17. kvě 2020 14:10:22

aktualizace: nechal jsem si vyplatit 0.03 LTC ze sekce crypto treasures  na svuj staC a pak posilam nahled ze sekce crypto planet z wallet ktera je propojena prave s tou hrou crypto connect

Obrázek

Obrázek 

Doplněno po 24 minutách 30 vteřinách:
jeste dodam ze z te hry crypto connect jsem ziskal cca 56K PHT za par dni, nevim presne ted za kolik,....a tech cca 20K je za smenu xrp, xlm a eos na pht kterou ted v tyhle dny umoznili, protoze tyhle budou delistovat.... 

 
fantomas
Příspěvky: 61
Registrován: úte 14. dub 2020 20:55:49
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  158,40
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

ned 17. kvě 2020 16:46:56

ahoj, pls - pochopil jsem dobre, ze pro vyber PHM mam uvest ETH ucet? Nebo to delate jinak? Diky:)

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: APPKA Zdarma cloudmining obchodovatelnte PHT a zdarma i další crypto - phoneum.ion

ned 17. kvě 2020 18:38:00

fantomas píše:
ned 17. kvě 2020 16:46:56
ahoj, pls - pochopil jsem dobre, ze pro vyber PHM mam uvest ETH ucet? Nebo to delate jinak? Diky:)
ja to posilam rovnou na probit burzu, viz uvod, ...jinak pokud nechces prodavat obchodavat je, ale jen drzet, tak potrebujes bud trust wallet nebo metamask, proste nejakou eth penezenku ktera podporuje erc20 tokeny, ale zas pak z ni abys to odeslal ootrebujes nejake eth, takze podle me jednodussi to drzet nebo zobchodovat na tom probitu...

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
MichaelaPersonalni (1),
RudewoyKruger (2),
mirajko (1),
redre (2),
rootan11 (5),
natviki (9),
fantomas (43),
Stefan8888 (36),
Windicz (2),
xdatalive (76),
Michalrazi (1),
chambo23 (1),
Novic97 (2),
eneabeats (1),
kolomanko (31),
grubmi (2),
Uživatelský avatar
radek.mosa (1),
kuuba22 (54),
strachan (11),
Yester (1),
Uživatelský avatar
asmorth (37),
Uživatelský avatar
peto9110 (34),
Uživatelský avatar
Herakles (2),
miloscz (5),
thinking (4),
tom45 (12),
2martin2 (5),
spiders1414 (1),
selatko01 (8),
Gutryx (1),
Xzlo (1),
Uživatelský avatar
Grow (2),
Kwandar (9),
Uživatelský avatar
Wire (4),
grehel (3),
dodhar (2),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Lng420 (1),
radekkrysa (1),
carlosac (3),
pisisin (1),
kossák (6),
evry168 (5),
Armur (1),
Uživatelský avatar
Janson (1),
Tynkacz (1),
Kraken (2),
piotreq86 (1),
vanour22 (1),
Vawa2 (1),
Kreur (4),
koska (3),
turcelpatrik (2),
Remesko (1),
Valdor (1),
Jancik (6),
tomyt (1),
belsa (1),
kaprthomas (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti