Chidocoin Malé strany zůstanou vždycky malé kvůli tomu, že většina voličů,účastnících se voleb jsou důchodci a sociálně slabé skupiny, které samozřejmě na politice levicových stran vidí vlastní finanční prospěch. To je důvod proč má hlavně ČSSD a KSČM, jejichž politika převážně stojí zjednodušeně na systému bohatým (a pracujícím) brát a chudým (nepracujícím) dávat, takovou podporu. Nedokážu si totiž představit úspěšného, finančně gramotného člověka, který by volil tyto strany a dobrovolně se tak stavěl na stranu progresivního zdanění, zvyšování daňové zátěže obecně namísto jejího snižování a dalších obdobných výmyslů. Pilný to nakonec řekl správně, že současný důchodový systém je neudržitelný a dříve nebo později prostě důchody dojdou, to je jistá věc, protože nejde o nic jiného než finanční letadlo provozované na státní úrovni s 10 miliony "investory", z čehož nakonec vyplývá, že politika levicových stran je z části v podstatě nesmyslná.