Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

zdarma AXU Argentas - argentas.io

stř 10. dub 2019 1:51:25

Ahoj,
narazil jsem na min znamy aidrop tokenu, nez jsem tady postnul ohledne Bittrex Bitsdaqu, na ktery se ted ceka na konec dubna.
Ale s ohledem na to, ze tohle u Argentas stoji jen registraci mailem nic vic, a v podstate zadny cas ani overeni, tak to hazim do placu.
Jen musíte pak u sebe na účtu v Argentas potvrdit registrovaného pod vámi.

Argentas buduje novou globální platební síť a rozděluje část své budoucí globální měny - AXU - pro začínající členy a uživatele jen za zaregistrování.
Použil jsem raději opět gmail, tak nevím jak to chodí u např.seznamu.
Jinak, nejsem typ co registruje cokoliv, jen pokud mi to přijde zajímavé a tohle stejně jako Bitsdaq mi přijde trochu zajímavější než ostatní různé tokeny, coiny apod. co se rozdávají zdarma.
U volného rozdávání takových tokenů je pak zajímavé, jestli se to chytne a na jakou hodnotu se to pak třeba dostane.
To vše je pouze na "pozvání" a každý nově registrovaný má omezený počet pozvánek, tuším 5 nebo 6 maximálně pod sebe.
Pokud byste se registrovali, dejte pak vědět sem nebo tady PM, jednak aby se rychleji potvrdilo a taky, aby se nově příchozí po překročení 6 klidí, pak registrovali další už pod vás.
Jinak pozor na registraci více účtů pod jednou IP nebo osobou. Argentas bude mazat takove pochybne registrování. Samozřejmě, necháme se pak překvapit, co z toho případně bude :)
Pokud je zájem, reg link je zde https://argentas.io/users/invite.php?invite=HXgHbLoneW
Jinak akce je časově omezená, na zaregistrování je zbývá čas zhruba 21dní. Mých pozvánek pro ostatní zbývá jen pro 5 lidí. průběžně se to tu budu snažit aktualizovat.
Naposledy upravil(a) xdatalive dne stř 10. dub 2019 1:56:57.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: zdarma AXU Argentas - argentas.io

ned 14. dub 2019 23:42:54

Aktualizace : další pozvánka verifikována, zbývají už jen 4

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: zdarma AXU Argentas - argentas.io

ned 21. dub 2019 23:13:31

Aktualizace : další pozvánka verifikována dnes, ...zbývají už jen 3

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: zdarma AXU Argentas - argentas.io

sob 21. pro 2019 2:58:23

aktualizace: web jede stale, ceka se na roadmap a dalsi fazi kam se to cele posune

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (2),
nishaknapp (2),
koska (1),
Katy (1),
Kreur (1),
xdatalive (19),
kuuba22 (1),
Uživatelský avatar
Grow (1),
Norny (1),
selatko01 (1),
martinaburia (1),
radekkrysa (1),
tominocz86 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů