Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

čtv 29. srp 2019 15:49:06

Před asi týdnem jsem narazil na vcelku zajímavý web s názvem ExchangeAssets, je to takové vše v jednom, a je tam pár fint, jak v podstatě automaticky zhodnocovat i to, co si odclaimnete nebo odsurfujete....
Stánka je primárně zaměřená na exchange, pokud jde o mě, hledal jsem alternativu k možnému získání SCC pro stake který používám a narazil jsem na tohle.
V případě, že máte i VK (obdoba FB) dostanete podíly zhruba 25, (v případě že nemáte, můžete si založit, nebo nemusíte, není to podmínka) tyto podíly které vám ještě k tomu všemu jsou připisovány v podobě tzv dividend v xeur za den. Jsou to sice dost drobné, ale je to navíc a v podstatě za nic, jen za nalinkování na VK.

Stránka má svůj faucet, kde jednou za 3 hodiny poskládáte captchu (obdoba puzzle 2 až tři obrázky přetáhnete aby to dávalo celek), získáváte za to nějaký z coinů.
Stránka má i takový menší jednoduchý surf, které vám připisují různé coiny.... zhruba 13 linků za den v anglické verzi a dalších 13-16 linků v ruské verzi, takže jde odclaimnou v podstatě dvounásobek. . Zprvu jsem si myslel, že je to nereálné dosáhnout na nějaký výběr, ale coiny se i opakují, takže v tom problém není a některé coiny už na minimu mám. Spíš je ale směním za známější altcoiny. Stránka nepoužívá skoro žádné své tokeny nebo coiny jak je tomu u Yobbitu, takže vesměs jsou tam ty, které jsou oficiální a směnitelné i jinde. 
Celé je to taková obdoba Yobbitu, ale s tím rozdílem, že Yobbit někdy dává překážky ke svému faucetu v podobě splnění obchodování, nebo držení nějakých tokenů. Ono je to vždy přestane bavit a pak za pár dní to zruší. Navíc výplatní minima jsou znatelně menší než u yobbitu.
Vrátím se k webu, stránka nabízí také zhodnocení kde není potřeba plnit nějaké alternativní úkoly (srovnávám s yobbitem, protože je to taková nejbližší podobná forma). 
Tzn, po dosažení minima pro investbox, např. z faucetů je jde ještě vložit do investboxu. Investiční coin je D15, D1, nebo taky i S11. Ten dostáváte i ve faucetu nebo surflinku. D15 za profil na VK a z toho vám pak už plyne denně usd nebo eur, ty drobné, ale navyšuje se to... Je tam mozny i webmining za pomoci vaseho CPU, a v podstate tak ziskavat vice do vaseho balance.
Web jede už nějaký čas, výplaty jsem viděl, ....já jsem zatím nováčkem. Doporučuju neposílat si tam coiny, spíše je získávat a postupně pak vkládat třeba do zhodnocení. Nicméně stránka umožňuje pro mě dobrou věc, poslat si např. z payeeru a dalších usd nebo rur a hned obchodovat nebo nakoupit potřebný coin.
Registrace a surflink - je tam jinší captcha, já si toho všiml náhodou, je to přehlédnutelné... písmena a číslice, kdy podle předlohy v obdélníčku hned vedle odkliknete stejnou ze šesti možných....  
Jinak žádné reklamy nic. Celkem pohoda. Důležitá věc je pin, ten vám přijde emailem automaticky, uschovejte si jej, je důležitý k výplatám, v nastavení i k linknutí VK třeba.
Kdo má zájem zkusit, reglink je zde. 
Naposledy upravil(a) xdatalive dne pát 30. srp 2019 20:01:38.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

pát 30. srp 2019 14:38:39

K tomu surfu cca 16ti linku jeste takova vychytavka... az si odclaimnete free faucet a pak i linky s coiny v anglicke verzi, ....jde kliknout na ruskou verzi (jazyk stranek) a claimnout si dalsi surflinky... tzn dvounasobek...

 
malin
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. srp 2019 18:31:17
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  4,36
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

pát 30. srp 2019 19:35:21

xdatalive píše:K tomu surfu cca 16ti linku jeste takova vychytavka... az si odclaimnete free faucet a pak i linky s coiny v anglicke verzi, ....jde kliknout na ruskou verzi (jazyk stranek) a claimnout si dalsi surflinky... tzn dvounasobek...
funguje :)

Inak prosim ta, aku krypto drzis, resp. investujes? Co sa oplatí?

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

pát 30. srp 2019 20:00:26

malin píše:
xdatalive píše:K tomu surfu cca 16ti linku jeste takova vychytavka... az si odclaimnete free faucet a pak i linky s coiny v anglicke verzi, ....jde kliknout na ruskou verzi (jazyk stranek) a claimnout si dalsi surflinky... tzn dvounasobek...
funguje :)

Inak prosim ta, aku krypto drzis, resp. investujes? Co sa oplatí?
Já to zatím zkoumám, minimum pro invest ještě nemám, jen minimum pro výběr... propojením s VK jsem dostal 26 podílů D15 a z toho mi jede denně dividenda D1 kazdy den... to jde najit nahore v "My accruals" je to pak prehledne v tabulce... jeste se s tím seznamuju, protoze nevim jak prijit k D15 bez investice... Vkladat tam zatim nic nechcu a asi ani nebudu, sice to jede pomaleji, ale neznam to, jede to sice dyl, ale kdyby byly nahodou nejake problemy, at tam neco nezahucim... jeste jsem zapomnel, upravim uvod, na pin a na webmining... ale pouzivat jej nebudu... Jinak pokud dosahnu na investbox necim v minimu, asi tam hodim cokoliv co nebudu potrebovat ;)

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

sob 21. pro 2019 3:33:45

aktualizace : stranky stale jedou, vyplatni minima uz delsi dobu mam ale nepozadoval jsem vyplatu, zda se ze vse funguje, jejich faucety a bonusy se stale daji jet jako free, pouzivam cca 1x za tyden az 14dni

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

úte 14. led 2020 14:27:35

aktualizace: tak jsem si zkusil vyplatit 14RDD a prislo to do paru hodin na muj stakec, tim potvrzuju svuj vyber... jak jsem uz napsal, drzim tam vic crypta, a zkusil jsem tam z PM poslat do investu par usd pro D15 tak se dale uvidi za nejaky cas. Bonusy ze surfu jak anglickeho tak i ruskeho funguji stale viz uvod,  Vyssi faucet funguje take...

Obrázek
Naposledy upravil(a) xdatalive dne úte 14. led 2020 14:29:05.

 
Uživatelský avatar
voshi
Příspěvky: 68
Registrován: pon 17. úno 2020 9:52:09
Poděkování: 5 | 0
PAYOUT CASH:  94,00
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

sob 29. úno 2020 13:30:24

Díky a jsem pod Tebou, né že bych se jako chtěl vytahovat ale, že to snažení k něčemu bylo :)

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

ned 01. bře 2020 1:01:26

voshi píše:Díky a jsem pod Tebou, né že bych se jako chtěl vytahovat ale, že to snažení k něčemu bylo :)
Není zač, jinak projdi si to celé, postupně, je tam víc možností a navíc, zhodnocování... já už tam pár usd i poslal a crypto vybral... já tohle našel a začal jet hlavně kvůli scc ale postupem času, coiny které dostaneš z ruskeho a taky z angl. faucetu plus co dve hodiny navic z obrazkove captcha, to už může udělat i slušný příjem, až se některé crypto zvedne o něco víc... jinak usd S11 a D15 jsou taky na claim ve faucetu a z toho ti jede uz dividenda denne... je to jejich investicni coin, ktery jde pak smenit bez problemu na usd nebo crypto, apod.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (2),
nishaknapp (2),
Uživatelský avatar
svanda5234 (1),
kuuba22 (2),
Windicz (1),
korman (1),
thinking (1),
xdatalive (23),
dodhar (1),
MirkaNevim (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
kolomanko (6),
koska (5),
kossák (1),
Kreur (5),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Uživatelský avatar
voshi (2),
Gerisn (1),
tom45 (1),
pisisin (1),
kaprthomas (2),
malin (9),
Jancik (2),
Katy (1),
Mikkasso (1),
Uživatelský avatar
asmorth (2),
turcelpatrik (2)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů