Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Doge zdarma - Lixtran.co

ned 02. čer 2019 1:20:51

Jedna se o cloud mining, ktery mi ted jako free uzivatele vyplatil 503 doges, vyplata zadost byla mnou podana vcera po dosazeni minima 500doges, pripsano to bylo za cca 1 den, tj. dnes na mou adresu u freedogecoin.
U cloudminingu neradim investovat, nikdo nevi kdy to jebne. 
S ohledem na to ze me vyplatili, nepamatuju si kdy jsem se regnul a vypnul okno a nechal to jet svou cestou (u cloudminingu to delam normalne takhle regnu se nastavim co se ma tezit, stranku hodim do slozky cloudminingu a bud to vyplatej nebo ne ....za nejaky cas - nestoji to cas, ani dohled, jede to svou cestou), je to mozna mesic, tak to postuju sem.

Kdo ma zajem, reglink je zde, stranka najizdi pomaleji, obcas to vypada ze se nehybe nebo neloaduje, musi se dele cekat. 
Po zaregistrovani dostanete Hashrate, a posuvnikem si zvolite co chete "tezit" ja u techhle stranek volim vzdycky doge, minima jsou nizsi..... Tezit jde i BTC nebo LTC, nejlip mi vsak u free vzdy vychazi doge.
Tak kdo ma zajem, mozna to stihne, udelat nejaky ten doge taky ;)
screeny vyplaty sem hodim asi zitra, 

 
ladafilip
Příspěvky: 169
Registrován: ned 26. kvě 2013 11:34:52
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  45,90
Hodnocení: 0

Re: Doge zdarma - Lixtran.co

ned 02. čer 2019 15:38:54

Jsem pod Tebou.

Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech
 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Doge zdarma - Lixtran.co

ned 02. čer 2019 16:53:36

ladafilip píše:Jsem pod Tebou.
Dik, z free refu nic neni, ale nepostuju to sem kvuli tomu... spis, kdyz to neco hodi, tak je dobre aby to neco hodilo i ostatnim ;) ... ja su takovy tester :D ale udela mi to radost, kdyz se nekdo regne pod link ;) aspon tak vim, ze ten text co napisu neni zbytecny a nekdo to zkusi jak ja ;) Samo pak jsou linky, ze pokud se pres reflink nikdo neregne, nic nedostane, to je taky vcelku dobry system...

Takze diky, jinak doufam, ze po case to vyplati i tobe... tyhle miningy nekdy vydrzej mesic, nekdy dva, nekdy pul roku, tak snad ;) Par miningu mam ale nemam vyplaty jeste z tech ostatnich a rozhodnul jsem se nepostovat zadny, pokud nemam vyplatu, ......zas je to ale blbe v tom, ze pokud me vyplati, tak vlastne ubehne mesic, mesic a pul, ....ja to sem postnu a vyplatit nikoho dalsiho uz nemusej, bo mining treba skonci... jsou tam uskali no... v tomhle... ja se kdysi tez spalil, jak jsem zacinal... mining vyplacel, tak jsem tam bouchnul tezce nasbiranych 0.008 BTC :D a za 15dni konec :D dostal jsem zpet denne jen drobne, dohromady cca 0.001 BTC jenom, ....je to velke riziko, tak tohle uz jedu jen tak, ze tam nic neinvestuju (pokud tam neni moznost Paypalu treba pak se to da dostat zpet jinak ne) ....no a pokud me jako free vyplati, tak vyplati, pokud ne, neboli to pak nijak, bo to stoji cas jen se regnout, pak uz nic a za nejakou dobu si vzpomenout mrknout a dat vyplatu...a pak byt mile prekvapenej nebo ne :)
Kdybys chtel nekere ktere mam regle ja, tak ti napisu linky do PM ;) Jinak ja jedu jen ty, kde nejsou podminky, ze treba aby ti vyplatili musis poslat neco, tohle jsou pitomosti a spis podvod... uz se mi parkrat stalo, u 1 LTC treba, ze aby vyplatili, chteli 0.1 LTC atd... tohle vubec nebrat, jen z tebe vytahnout crypto a nic ;)

Doplněno po 2 hodinách 41 minutách 9 vteřinách:
pridavam proof z Lixtran, 503 doges na mou freedoge adresu

zkusil jsem upload server, tak snad to pujde zobrazit v tomto linku 
Naposledy upravil(a) xdatalive dne ned 02. čer 2019 16:54:21.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Doge zdarma - Lixtran.co

ned 16. čer 2019 23:37:25

stranka je off uz treti den, nejspis to asi polozili, pockam jeste den pak to znacim jako scam...

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Doge zdarma - Lixtran.co

sob 21. pro 2019 3:23:39

stranky nedostupne - scam

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (3),
nishaknapp (2),
kuuba22 (2),
kolomanko (1),
koska (2),
malin (2),
Katy (1),
Kreur (1),
xdatalive (13),
Smaza (1),
turcelpatrik (3),
grabo (1),
selatko01 (1),
pitrysek123 (1),
korman (1),
ladafilip (3),
Jusi Prelet (1),
radekkrysa (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti