Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
jakubkoci
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. zář 2014 10:18:10
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Webové stránky pro malé a střední podnikatele

pát 12. zář 2014 10:23:56

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl služby v oblasti tvorby webových stránek, které jsou primárně určeny pro živnostníky, malé a střední firmy.

Klíč k úspěchu a plnohodnotnému uspokojení zákazníka spočívá v několika důležitých faktorech, které bezpodmínečně dodržuji. Jde především o osobitý přístup, plnění dohodnutých termínů a komplexní služby, od úvodní konzultace až po finální spuštění webových stránek, včetně zajištění hostingu a následné správy.

Webové stránky na klíč
Na počátku je vždy představa, kterou se pomocí svých zkušeností a kreativity snažím zhmotnit do vzhledově originálního webu. Důležitá je nejen stránka designová, ale také obsahová.
Internetové stránky musí dokonale naplňovat Vaše přání, požadavky a cíle. S mými zkušenostmi a profesionálním přístupem toho bude dosaženo.

Internetové stránky za nízké ceny
Nepodceňujte důležitost webu v dnešním internetovém světě. Prezentujte své služby či produkty na webových stránkách, které vám zhotovím do posledního detailu dle Vašeho přání a za velice příznivé ceny.

Oslovte mě se svým požadavkem a vkročte do virtuálního světa tou správnou nohou s tím vhodným partnerem po boku.

Kontaktovat mě můžete:
na e-mailu: info@jakubkoci.cz
na telefonu: 776 657 997
přes mé stránky: Kontaktní formulář


S přáním hezkého dne,
Jakub Kočí
http://www.jakubkoci.cz

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host