Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
petrunkab
Autor tematu
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 30. kvě 2013 13:33:13
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

http://www.milionovyobchod.cz  Vyřešeno

čtv 19. zář 2013 10:10:24

Za každou REGISTRACI + 50 Kč BONUS
http://www.milionovyobchod.cz#a_aid=b7760233140
JAK SI VYDĚLAT - JAK TO FUNGUJE
•Partnerský program Milionový obchod Vám nabízí zajímavou možnost jak si přivydělat prostřednictvím internetu. Nenáročná práce na doma, bez živnostenského listu a s výplatou každý měsíc.
•Partnerský program Milionovyobchod.cz je jednoduchá forma online reklamy určená pro každého kdo má chuť si přivydělat a má přístup k internetu.
•Náš affiliate program nabízí něco navíc. Kromě základních provizí, si taky můžete přivydělat doporučením programu Milionovyobchod.cz , některých produktů které jsou v systému uloženy a to až do 3 linie pod Vámi. To znamená, že dostanete provize z registrovaných uživatelů které přivedete do programu a ještě z uživatelů které přivedou oni.
Pokud to chcete vyzkoušet, proveďte registraci která je ZDARMA a jako bonus Vám na začátek připíšeme 50 Kč.•Po provedené registraci systém vygeneruje jedinečný kod přes který se budou započítávat vaši zákazníci.
•Vyberete si z nabídky několika reklamních prvků a nabízených provizí, které si vložíte na svojí stránku, blog, Facebook, Twitter a nebo jednoduše vložíte do emailu a zašlete svým kamarádům.
•Pokud někdo klikne na váš odkaz, dojde k zaznamenání prokliku přes Váš vygenerovaný kod a pokud zákazník nakoupí, registruje se, náleží vám určená provize. V nabídce jsou také reklamní prvky které vydělávají za každé kliknutí na baner nebo za 1000 zobrazení baneru, což se dá využít pokud máte stránky s větší návštěvností kam vložíte baner a on vám tak vydělává třeba na provoz stránek.•Systém automaticky zaznamenává vaše provize, které si můžete průběžně kontrolovat a nebo si můžete nechat zasílat na email různé statistiky.
•Výplata je zasílána na běžný účet uvedený v registraci k 15 dni v měsíci a po získání nejméně 1000 Kč
•Nemusíte nakupovat a prodávat žádné zboží.
•Pracovní dobu si určíte sami a záleží jen na vás kolik času budete věnovat této práci

 
petrunkab
Autor tematu
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 30. kvě 2013 13:33:13
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: http://www.milionovyobchod.cz#a_aid=b7760233140

čtv 26. zář 2013 13:54:46

Tak tady peníze opravdu naskakují rychle, prozatím nemám tedy nic vyplaceno, tak uvidíme, ale je to na nejlepší cestě....
Ale už za pouhý prokliknutí odkazu, který mám např. na Facebooku a který jsem rozeslala e-mailem po známých naskočí 10 haléřů, což je zatím nejvíc, co kde dávají. Proto opravdu doporučuji, kdo se nemá zájem registrovat, proklikněte mi prosím tento odkaz: http://www.pinkej.cz/#a_aid=b7760233140&a_bid=32e88f9a
Díky všem

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Cheezy (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host