ahojte,, Registračný "link" som nedala zámerne, pretože tu ide o prácu a projekt, kedy chcem byť s človekom v kontakte, všetko vysvetliť a zostať v kontakte počas celej spolupráce. Preto ta kontaktná mailová adresa na mňa. Čo sa týka blogu.. niekto sa riadi, tým čo prečíta na internete od ...