Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Iva
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Kairosplanet - kairosplanet.com

stř 03. srp 2016 23:22:19

Zdravím vás,

Ponúkam spoluprácu so spoločnosťou Kairos Technologies LTD.
Spoločnosť vám ponúka pasívny príjem hneď od začiatku spolupráce a to za prenájom voľného priestoru na disku vášho PC. Tento priestor poskytnete na ukladanie zašifrovaných dát klientov spoločnosti Kairos a teda sa podieľate na budovaní virtuálneho servera. Úložisko na vašom PC je riadené aplikáciou, ktorá je vám inštalovaná do PC. Táto aplikácia je spustená na vašom PC 10h/denne a to je podmienka pre vyplácanie pasívneho príjmu.
Spoluprácu začínate investíciou za licenciu podľa vášho výberu (125USD,597USD,1577USD,2777USD). Investícia sa vám vráti za 5 mesiacov a keďže platí rok, zvyšok roka zarábate. Spoločnosť vám iba za prenájom poskytuje 250% zhodnotenie vášho vkladu. Denný pasívny príjem závisí od licencie, ktorú si vyberiete, môže to byť 0,85USD,, 4,09USD,, 10,80USD alebo 19,02USD.
Ak sa rozhodnete popri pasívnom príjme i pre aktívny príjem, tak dostávate zaplatené aj provízie za nových partnerov - systém MLM. Avšak aktívny príjem nie je podmienkou pre spoluprácu, môžte zarábať iba na pasívnom príjme - teda za prenájom.

V prípade, že máte záujem o spoluprácu, poskytnem vám všetky potrebné detaily a samozrejme i podporu počas celej doby.
Kontaktujte ma do správy alebo na emailovej adrese: innka@hotmail.sk

Ivana
Naposledy upravil(a) Iva dne pon 08. srp 2016 21:29:15, celkem upraveno 1 x.

Reklama

w333
Poděkování: 2 | 0

Re: Kairosplanet - kairosplanet.com

čtv 04. srp 2016 13:18:22

mohla by si sem prosím napísať aj registračný odkaz cez ktorý sa pod teba ide teda zaregistrovať?

Ivo_2

čtv 04. srp 2016 16:17:18

Podle toho to článku v odkazu bych do toho nešel .
Odkaz
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/ne ... o-projekt/
http://ekonomicka.poradna.net/a/view/41 ... o-pyramida

Už sem o tom někde četl a taky to bylo varování . I když sem na to našel při hledání jiného projektu .

Iva
Autor tematu

čtv 04. srp 2016 22:08:34

ahojte,, Registračný "link" som nedala zámerne, pretože tu ide o prácu a projekt, kedy chcem byť s človekom v kontakte, všetko vysvetliť a zostať v kontakte počas celej spolupráce. Preto ta kontaktná mailová adresa na mňa.
Čo sa týka blogu.. niekto sa riadi, tým čo prečíta na internete od "odborníka" a niekto tým, čo vidí a počuje od človeka, ktorý reálne s touto spoločnosťou spolupracuje. Každý má na výber.

Alastaircz
Poděkování: 1 | 0

čtv 04. srp 2016 23:52:44

a já jsem třetí osoba a to ta která čeká na to zda někdo ukáže výplatu od té společnosti:)

SatoshiFX
Poděkování: 3 | 0

pát 05. srp 2016 0:32:16

Kairos maka, ja osobne jsem do toho nesel, ale znam lidi, kterym to slusne sype, pokud mate 1-2-3 Platina :lol:
ne vazne, je to sice zvlastni, ale zatim to funguje. znamej je tam od ledna, nekdy v kvetnu - cervnu mel vklad zpatky, ted uz do ledna jen bude vydelavat a to pod sebou nemel zadny refferaly, dokud se mu vklad nevratil, ted uz je taky sbira ...
A proc ze ho nemam ja? pro nas co bitcoinaky je + 120% za rok proste malo :twisted:

kdo nema penize na kairos, zkuste to tady ostatni-f27/empowr-t4462.html ;)

Iva
Autor tematu

pát 05. srp 2016 20:15:22

Pozrite, týmto mojim inzerátom nechcem rozprúdiť diskusiu o tom, či Kairos funguje alebo nefunguje, ci vypláca alebo nie. Keby nefungoval, tak ho sem neuverejním. Keby nevypláca, tak nemáme toľko internetových diskusii naokolo. Takže stačí sa len nad tým zamyslieť. ;) Ja naozaj budem diskutovať iba s tými, čo majú seriózny záujem o spoluprácu. A kontaktovať ma môžte na uvedenom emaily. Vďaka za pochopenie.