Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Peeetr
Autor tematu
Příspěvky: 14
Registrován: pát 12. črc 2013 22:51:08
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Zajímavý affiliate od NewWaveService.cz

pát 13. pro 2013 18:23:46

Firma New Wave Service nabízí virtuální sídla pro firmy a řadu další služeb souvisejících se založením a provozem firmy. Jako jedna z mála v této oblasti nabízí také zajímavý Affiliate program.


Co společnost nabízí pro partnery:

Rychlý náhled

TURBO – jednorázová, vyšší provize – SALE = 40% z ceny virtuálního sídla bez DPH.
PASIVUM – provize plynoucí z každé platby klienta – SALE + FUTURE SALE = 20% z ceny virtuálního sídla bez DPH.
KUPON – provize z prodeje přes kupón, který umožňuje klientovi získat 4 měsíce zdarma, při platbě za 12 měsíců – SALE 22% z ceny virtuálního sídla bez DPH.
MULTI-LEVEL – provize z prodejů partnerů druhé úrovně (ty, které přímo „přivedete“) – 1% z ceny virtuálního sídla bez DPH.
Více informací se dozvíte dále v textu.
Úvod

Nabízíme tři programy. Je zcela na vás, který program si vyberete, můžete se zaregistrovat i do všech programů a sami si určovat, který v dané kampani využijete, ale mezi programy jako takovými již nelze přecházet. Také je možnost zajistit si příjem z obchodů, které provedou klienti od partnerů, které přivedete vy.
Turbo příjem = TURBO
Pasivní příjem = PASIVUM
Příjem z kupónu = KUPON
Multi-level = MULTI
Příklady jsou počítány z nejběžnějšího produktu (tj. virtuální sídlo s platbou na 12 měsíců). Affiliate program se týká pouze služby virtuální sídlo firmy, neposkytuje se na služby doplňkové k virtuálnímu sídlu a na služby z kategorie Chytrá kancelář, Sdílená asistentka a případně další, pokud nebude uvedeno jinak.
Provize se vyplácí 1x měsíčně, vždy nejpozději k 10. dni následujícího měsíce po připsání platby od klienta na náš účet nebo doručení podepsané smlouvy klientem (platí skutečnost, která nastane později).

Není stanoveno žádné výplatní minimum a délku cookies je 30 dní.

Potěší, pokud se zaregistrujete pode mě :)

http://affiliate.newwaveservice.cz/subdom/affiliate/affiliates/signup.php?a_aid=52ab24504e0b9

 
Reklama
 
Michal Ondra
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Zajímavý affiliate od NewWaveService.cz

čtv 06. úno 2014 23:57:43

Dobrý den,
jsem rád, že se náš program dostává pomalu do podvědomí uživatelů. Naše služba virtuálního sídla v Ostravě je nyní dostupná ještě více, jelikož jsme upravili ceník, kdy nyní kromě klasického 12ti měsíčního paušálu nabízíme výhodný paušál i na 6 měsíců. A přitom jsme se rozhodli udržet korektní ceny. Dostáváme se tak blíže klientům, kteří v začátku svého podnikání obracejí každou korunu. Ke všemu je rozdíl pouze ve výši administrativního poplatku u 12-6-3 měsíců, následní měsíční platby jsou již ve stejné výši. To je u České republice unikátní cenová strategie, která je vůči klientům férová! Více na http://www.newwaveservice.cz
Děkuji a přeji hodně úspěchů v podnikání.
Michal Ondra - jednatel New Wave Service s.r.o.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host