Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
mmexomann
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. črc 2015 11:58:04
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

ADMEXO - admexo.cz

čtv 09. črc 2015 12:07:34

Zdravím všechny,
objevil jsem reklamní společnost, která hledá partnery pro spolupráci, kteří mají své webové stránky s pravidelnou návštěvností a chtěly by využít jejich potenciálu. Nabízí možnost prostřednictvím vašich stránek jednoduše a bez práce vydělávat pravidelné peníze. Zabývájí se internetovou propagací, zaměřují se na CPM, CPC a CPA reklamu. Výplaty vám odesílají přímo na BÚ.
Po vyplnění "registračního formuláře" na stránce Partneři vás budou kontaktovat. Je to jednoduché, stačí se domluvit na podmínkách a vaše stránky vám mohou vydělávat. Zkuste to!
http://www.admexo.cz
Obrázek

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host