Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Standikok
Autor tematu
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 27. zář 2012 14:03:13
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

eCash.cz

sob 03. lis 2012 18:39:56

O společnosti eCash.cz
Jsme skupina ambiciózních lidí, která se pohybuje ve světě reklamního marketingu. Objevili jsme díru v reklamním businessu a tím i nový způsob, jak jednoduše vydělat peníze. Nepřinášíme Vám žádnou podvodnou nabídku, ale seriózní finanční příležitost. Vydělejte si peníze sledováním internetové reklamy!

eCash.exe
Stěžejním pilířem našeho systému bude počítačová aplikace ecash.exe, kterou právě vyvíjí náš programátorský tým. Po spuštění této aplikace se Vám otevře okno, ve kterém poběží několik firemních reklam. Dle našich předběžných statistik dokáže tato aplikace zobrazit až 10 reklam za minutu, což by v případě maximální zátěže znamenalo 600 reklam za hodinu.

Je Vaše aplikace bezpečná?
Ano, počítačová aplikace bude před ostrým provozem prověřena hned několika známými antivirovými programy.
Jak to vůbec může fungovat, není to podvod?
Ve světě reklam utrácí firmy každoročně miliardy korun za nejrůznější formy propagace. Jsme přesvědčeni o tom, že naše společnost bude prosperovat, protože firmám nabídneme účinnou formu reklamy, kterou si navíc budou moci sami řídit a to ke všemu za slušný peníz.

Spokojenost všech je naší prioritou
Jsme unikátní ve všech směrech. Naše hlavní výhoda nespočívá v tom, že zprostředkujeme účinný reklamní nástroj firmám, ale v tom, že se o naše zisky podělíme s Vámi. Jak to bude vypadat? Firma si od nás zakoupí balíček služeb, Vy budete jejich reklamy sledovat a my 2/3 inkasovaných peněz přerozdělíme mezi Vás. Ačkoliv se Vám může zdát, že 2/3 je mnoho, věřte, že i s menším dílem budeme velmi spokojeni. Ale nebudeme spokojeni jen my, spokojeny budou také firmy a samozřejmě i Vy, partneři naší společnosti.

Jakých zisků mohu dosáhnout?
Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jakým způsobem budou naši partneři ohodnoceni. Dospěli jsme k závěru, že nejspravedlivější bude, když budou hodnoceni za odvedenou práci. Proto jsme se rozhodli, že za každou hodinu, kdy budete mít zapnutou aplikaci ecash.exe, Vám vyplatíme 5 Kč.

Budování týmu
Chcete si vydělat více peněz? Budujte tým. Za každého aktivního partnera, kterého doporučíte, Vám vyplatíme 2 Kč.

Jak to bude vypadat v praxi?
Pojďme si to vše shrnout a ukázat na modelovém příkladu. Představme si, že Vy i členové vašeho týmu budou mít aplikaci zapnutou minimálně 3 hodiny denně. Dle našich předběžných analýz bychom se mohli dostat na následuj ící hodnoty:

Předpokládaný výdělek za měsíc:

osobní výdělek (3 hodiny denně) - 450 Kč

výdělek týmu:
1. Zlatá linie: 5 lidi x 2 Kč = 900 Kč/měsíc
2. Stříbrná linie 5x5 lidí x 2 Kč = 5 500 Kč/měsíc
3. Bronzová linie 5x5x5 lidí x 2 Kč = 22 500 Kč/měsíc

* jedná se pouze o modelový příklad, který se opírá o fakt, že seženete alespoň 5 aktivních partnerů a ty udělají to samé. K dispozici budete mít tři linie, které nejsou nikterak omezeny. Počet lidí ve Vašich liniích samozřejmě není omezen.

Jak vyplácíte peníze?
Vydělané peníze Vám odešleme do 2 pracovních dnů a to na Váš bankovní účet. Po dohodě je možné poslat peníze poštou.

Proč projekt spustíte až 1.1.2013?
K tomu, aby měly firmy o službu zájem, potřebujeme právě Vás. Partnery, kteří budou pravidelně sledovat firemní nabídky a zároveň si tím vydělávat. Věříme, že do nového roku vkročíme se slušnou partnerskou základnou a dokážeme firmám nabídnout účinný reklamní ná stroj, do kterého rády investují. Neváhejte proto ani vteřinu a začněte rozšiřovat naší myšlenku - jde i o Vaše peníze!

REGISTRACE ZDE

 
Reklama
 
iQshow
Příspěvky: 13
Registrován: úte 16. říj 2012 22:51:28
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: eCash.cz

ned 04. lis 2012 2:12:46

zaujímavé po čase to určite vyskúšam.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host