Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
tanq1307
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. bře 2013 16:14:06
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

SEOsprint

stř 27. bře 2013 16:32:12

best russian PTC-paying with LR,PM,Payza,webmoney,liqpay,instant,min.payout only-0.10$

http://www.seosprint.net/?ref=507803
Přílohy
Untitled.png
my dayly payment

 
Reklama
 
Cucumberin
Příspěvky: 19
Registrován: sob 13. dub 2013 18:46:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: SEOsprint

sob 13. dub 2013 19:47:45

Můžu potvrdit. Jedná se o nejlepší klikačku runetu, naprosto ověřenou a v mžiku platící PTC. Reklamy se objevují prakticky nepřetržitě v průběhu dne ve velkých dávkách, takže to nekončí odkliknutím pár fixed reklam, "zarabotat" jde prakticky kdykoliv. Způsobů výdělku je tam ale mnohem víc, než odklikávání reklam. Jsou dostupné i dopisy, plnění jednoduchých testů a hlavně plnění úkolů, což je asi nejlepší a nejrychlejší způsob podle mé zkušenosti. Typicky se jedná o zagooglení podle návodu, nalezení stránky a několik přechodů na stránce + odkliknutí nějaké reklamy. Ceny se pohybují okolo 1 rublu a to už jr celkem zajímavé, většinou to zabere jen pár minut.

Je to sice vhodné pro toho, kdo rozumí rusky, ale naštěstí je tu i google translátor. Narazil jsem tam i na několik aktivních Čechů registrovaných i několik let. Nejsou tam zdaleka jen Rusové, ale najdete tam i Poláky, Němce a různé jiné národy. Rozhraní seosprintu je velice propracované s mnoha funkcemi a s obrovským reklamním potenciálem. Velmi dobře a rychle tam jde získat referály jako zadavatel reklamy, úkolů je tam denně přes 250.

Jediná nevýhoda asi je, že tam není dostupný Paypal. Payza tam ale je. Ta má ale celkem velké poplatky. Našel jsem mnohem lepší a ekonomičtější způsob, kde je poplatek jen zhruba 10 Kč. Lepší membership se nekupuje, vše závisí na aktivitě. Jelikož podle pravidel už nemůžu dát reflink, tak tedy jestli bude mít někdo zájem pište na SZ, a nebo si mě najděte na seosprintu podle ID 1692954 a napište zprávu. Nabízím tipy, zkušenosti se systémem (nejen z klikání reklam, ale i jako zadavatel reklamy) a i nějaký ten refback. Seosprint má velký potenciál a začíná být mít i trochu mezinárodní charakter, v žádném případě to není SCAm a troufám si říct, že ani nebude, není tna místě se nechat odradit hned ruštinou.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host