Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
chons
Autor tematu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 10. zář 2014 12:55:45
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Webtransfer

sob 27. pro 2014 22:46:40

WEBTRANSFER je platforma, která zprostředkovává půjčky mezi uživateli programu.
Obrázek
Princip je jednoduchý. Do programu se registrujete pomocí účtu na sociální síti (Facebook,Twiter,Google+ atd). Poté se rozhodnete, zada chcete vydělávat, nebo si půjčit. Současná průměrná výše půjček je 150$.
Nejprve si něco povíme o možnostech výdělku. Abyste se mohli seznámit s fungováním systému, dostanete do začátku od firmy 50$ jako vstupní bonus.
Registrační stránku najdete tady: WEBTRANSFER
*V pravém horním rohu si vyberete, přes jakou sociální síť se chcete registrovat.
Budete přesměrováni na stránku, kde kliknete na šipku v pravém horním rohu a vyberete předposlední možnost Настройки.
*Vyjede vám stránka, kde vyplníte své identifikační údaje. Čím víc, tím lépe, protože se tím zvýší váš rating.
* V této chvíli již máte přidělený bonus 50$. Pokud ho ještě nevidíte, odlogujte a znovu zalogujte. Chvilku to trvá. Přejděte do záložky Вложить a zadejte údaje. Já osobně jsem půjčil těch 50 dolarů na 10 dní s úrokem 1,5%. Nejdůležitější pro vás je mít zaškrtlé políčko garant! Znamená to, že máte svoji půjčku zajištěnou a nemůžete tedy přijít o své peníze.Pokud věřitel nebude půjčku platit, vyplatí vám ji firma z garančního fondu. O své peníze nemůžete tedy v žádném případě přijít!
* Pokud jste vše udělali správně, stali jste se právě věřitelem a poskytli svoji první půjčku:)) Klikněte na prasátko a uvidíte PDF s certifikátem a smlouvu.
Shrnutí na závěr. Platforma zprostředkovává půjčky mezi členy. Díky garančnímu fondu ručí za vaše vklady, takže nemůžete přijít o své investice. Do začátku dostanete bonus 50 USD, se kterým můžete začít ihned vydělávat. Pro mě to byla jasná volba a bez váhání jsem se zapojil. Dnes mi to hází přes 100$ měsíčně.

A co vy? Jdete do toho? Cesta k penězům je tady: http://1url.cz/fZby
Návod včetně obrázků najdete na blogu.
Blog: http://freecoincz.blogspot.cz/2014/12/webtransfer.html
Pokud chcete vědět, jak to rozjet zadarmo, koukněte na videjko. https://youtu.be/-gH61C_aiVg

Obrázek
Naposledy upravil(a) chons dne úte 30. čer 2015 21:20:45.

 
chons
Autor tematu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 10. zář 2014 12:55:45
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Webtransfer

úte 30. čer 2015 21:11:03

V tomto měsícy by měly být dostupné i platební karty pro výběr. :)
Opravdu skvělý výdělek :)

Obrázek




Obrázek

 
Návštěvník
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Webtransfer

pát 25. lis 2016 23:10:03

Webtransfer je PODVOD!!!!! vymyslaju minutove veci nato maju cas ale peniaze uz nevratia.hamba

 
chons
Autor tematu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 10. zář 2014 12:55:45
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Webtransfer  

ned 04. lis 2018 10:08:38

Toto téma bylo označeno jako SCAM!

Obrázek

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

xdatalive (1),
TheGrooziem (1),
Uživatelský avatar
Herakles (2),
radekkrysa (1),
chons (3),
Kratax55 (1),
mirajko (2),
marekfleisi (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů