Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Realpsojed
Autor tematu
Příspěvky: 246
Registrován: pát 26. dub 2013 21:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

VratnePenize.cz - cashback

čtv 10. bře 2016 16:55:40

Obrázek

Co je to cashback:
1) Vy si něco koupíte. Jídlo, oblečení, hrnek, auto, nábytek, cokoliv...
2) Zaplatíte plnou cenu produktu.
3) Za nějaký čas se Vám část zaplacených peněz vrátí zpátky.

Přesně na tomto principu funguje služba Vratné Peníze. Službu provozuje skupina MAFRA, kterou možná znáte z jiných webů (idnes.cz, Mobil.cz, Rajce.net, Lidové noviny atd...)

Jak to funguje?
V seznamu obchodů si najdete obchod, kde chcete nakoupit, např. AliExpress, Mall.cz, Tchibo, DameJidlo, Pepa.cz, Lekarna.cz atd.
Když najdete obchod, kde chcete nakoupit, přes čudlík Přejít do obchodu se dostanete na stránku obchodu. Tam už jenom normálně nakoupíte :)
Do několika dní od nákupu Vám přijde na email potvrzení, že na VratnéPeníze zaregistrovali Váš nákup a zjistíte přesnou částku, která se Vám vrátí, tato se přičte do sekce "Čekající vratné peníze ke schválení". Zhruba do měsíce Vám transakci schválí a slíbená suma se Vám přičte do sekce "Schválené vratné peníze k vyplacení".

Kolik se vrací?
Dostanete vždy procento z ceny Vašeho nákupu, které je uvedeno u každého obchodu v seznamu. Například na Damejidlo.cz je to vždy 3% za každé jídlo co objednáte. Pokud je u obchodu uvedeno rozmezí, například u Mall.cz je 0.3% - 4%, pak stačí kliknout na daný obchod a otevřou se podrobné podmínky, kde se člověk dozví, že u Mall.cz Vám vrátí 4% ze zboží v kategorii Oblečení a obuv, a například 0.3% za zboží z kategorie Video, TV, Elektronika.

Druhá možnost je posílat doporučení. Za každého nově registrovaného uživatele získáte přesně 100 Kč, ale podmínkou je, aby Váš referral po registraci utratil alespoň 1000 Kč bez DPH za nákupy, a to v rozmezí 3 měsíce od registrace.

Jednou za čas je u vybraných eshopů AKCE, kdy je cashback z nákupu dočasně vyšší, třeba až 10% za nákup. Pokud si zapnete newsletter, budou Vám informace o probíhajících akcích posílat do mailu. Kromě toho Vám po rozkliknutí daného obchodu Vratné Peníze také zobrazuje právě platné akce v daném eshopu a také slevové kupony. A jako bonus si můžete udělat seznam Vašich oblíbených obchodů, takže pak nemusíte listovat v seznamu eshopů.

Důležité informace:
- Po registraci obdržíte 50 Kč do začátku zdarma, stačí tedy nasbírat jen 250 Kč pro první výplatu.
- Výše cashbacku z nákupu je uvedena u každého obchodu.
- Vyplácí pouze na bankovní účet.
- Výplata od 300 kč
- Momentálně na výběr z 266 obchodů
!!! Pro nákup je nutné dočasně vypnout AdBlock pokud jej používáte v prohlížeči !!! Nestačí jen přidat vyjímku, protože při kliknutí na "přejít do obchodu" dochází k přesměrování na jiné weby, které standardně AdBlock zablokuje a nákup by se Vám nezapočítal. Na webu k tomuto účelu mají v sekci Uživatelská Podpora čudlík "Test funkčnosti", který Vám řekne, zda máte vypnutý AdBlock.
!!! V případě, že chcete mít víc registrací (např. v rodině), není to problém, ale musíte dodržet pravidlo 1 registrace = 1 bankovní účet. Pokud si necháte poslat výplatu ze dvou různých registrací na jeden bankovní účet, hrozí blokace.

Registrační odkaz:
http://www.vratnepenize.cz/?ref=74256

Výplaty

platba2.jpg
VratnePenize 1. výplata

platba1.jpg
VratnePenize 2. výplata


Pokud máte dotazy, pište pro další info :idea:

Seru na klikačky nemám na to čas ;)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Johnynekk (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host