Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
czetachion
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. zář 2019 15:04:59
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Global3000 - global3000.cz

úte 24. zář 2019 15:20:22

Dobrý den

rád bych se s Vámi podělil o tuto MLM, kde jsem momentálně začal.
Co se prodává? Snad všechno kromě letadel :-) Ne, je toho opravdu hodně, cukrovinky, drogerie, oblečení (PUMA), šperky (SWAROVSKI), potřeby pro děti, hračky, jídlo, knížky, zdravá výživa a spoustu dalšího.

Za kolik? Relativně přijatelné ceny. Zatím prodávám jen sladkosti ve firmě, ale jdou na odbyt ( 40KG/ měsíc), při ceně od 95Kč/Kg aby ne.

Co z toho? Body, slevy, body, a kdo chce tak i kačky na účet. 

Screen platby? Zatím nemám, ale na netu je dost recenzí.

Co stojí registrace? To je asi to nejhorší. Registrační balíček stojí 250+poštovné, ale obsahuje jak prospekty o projektu, tak katalogy (normálně něco stojí), a dostanete ILLA drinky ( asi na 20litrů). 

Návratnost mě osobně trvala asi 2 dny. Objel jsem známý, udělal objednávku a mám to zpátky. Více info na https://www.global3000-cukrovinky.eu/re ... global3000 zde je to hezky popsané celé.

Jen poprosím ( protože nejsou žádné affi linky), aby při případné registraci ste dole zadali můj pin : 11028029 

Na adrese  https://global3000.cz/ při zadání hesla 3000 se můžete podívat na katalogy, ať vidíte jaké jsou ceny, ale určitě to za pokus stojí ( mě tedy stálo)

Děkuji že jste to dočetli až sem :-)  

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host