Clicky

Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
SatoshiFX
Autor tematu
Příspěvky: 160
Registrován: sob 21. kvě 2016 11:19:27
Poděkování: 3 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

ICO - gimmer.net

pát 23. úno 2018 7:35:05

Gimmer  je platforma pro automatické obchodování kryptoměn. Demo si můžete vyzkoušet zdarma.
K tomuhle ICO můžete přistoupit dvěma způsoby. Zaprvé čistá spekulace na cenu, s tím, že v budoucnu půjde nahoru a vy dobře prodáte. Využijete, pokud neumíte dobře anglicky, nějaké automatické obchodování vás nezajímá nebo na to nemáte čas. 
Druhá možnost, pokud  budete chtít využívat možnosti platformy a automatického obchodování 24hodin denně, v tu chvíly budete muset držet nějaké tokeny, který vám umožní platformu používat. Podle určitého množství tokenů, které držíte, můžete používat automatické boty na různé obchodní styly jako je "margin, arbitrage, scalper, lending". Jsou přednastaveny zakladní obchodní strategie, další si můžete dokoupit podle profitability či hodnocení nebo si udělat vlastní. 
Je to určitě zajímavý projekt s velkým potenciálem. Zbývá poslední 5dnů na bonus 5%, takže zbytečně neotálejte.
Minimum pro vklad je 0,1 etheru, za který obdržíte 250GMR. 
Obrázek
Pro rýpaly: Tohle není žadná investiční nabídka. Obchodování kryptoměn je velice rizková záležitost, používejte jen peníze o které si můžete dovolit přijít! 

https://token.gimmer.net/?r=8945
Naposledy upravil(a) SatoshiFX dne pát 23. úno 2018 11:56:57, celkem upraveno 1 x.

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host