Clicky

Věděli jste, že ve fóru nazvaném SCAMs naleznete veškeré nabídky, stránky a projekty, které jsou považovány za podvodné?

Jirsa00
Nový člen fóra
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Online burza/směnárna pro alt coiny?

pon 21. kvě 2018 15:21:02

Zdravím všechny,
o online burzách se po celém internetu diskutuje dost, ale přesto se mně ještě pořád nepovedlo objevit tu (či více) ideální pro mně, a to hlavně pro obchodování s alternativníma kryptoměnama. Začínal jsem na Coinbase, jako jedné z běžně doporučovaných, a to hlavně kvůli teoreticky vysoké spolehlivosti a jednoduchosti, ale Coinbase samozřejmě patří k těm dražším a ty poplatky jsou zbytečně velké. Bitstamp moc nevěřím, už jednou byla vykradena a proces registrace jim v mém případě trval více než tři měsíce. A tak jsem pro nákup Bitcoinu nedávno zvolil burzu Coinmate, kterou taky lidi hodně doporučují, hlavně v ČR. Je fajn, že se dá na ní obchodovat i v CZ, ale momentálně nenabízí více než Bitcoin či Litecoin.

A to je můj dotaz do diskuze. Začal jsem se zajímat více o alternativní kryptoměny, a snažím se dopátrat, která by byla na ně vhodná. Konkrétně mi jde třeba o měny Ripple či Cardano (respective ADA). Je někdo, kdo by dokázal doporučit online burzu pro tyto (či další) měny?
Naposledy upravil(a) Jirsa00 dne úte 10. črc 2018 16:40:50.

Toto diskusní vlákno obsahuje celkem 5 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu, abyste si mohli zobrazit všechny reakce.

Registrovat Přihlásit se

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Herakles (8),
Katy (1),
Kreur (2),
malin (1),
xdatalive (6),
AronKomorowski (1),
Tuttinho (1),
asmorth (1),
Mikkasso (2),
SatoshiFX (1),