K čemu ty karty vůbec jsou? Když nasbírám celou sérii, tak mám tu hru zdarma, nebo jak? Já, jak nějakou získám za hlasování, tak ji dávám okamžitě prodat na market. Už mám za tenhle Vánoční výprodej vyděláno 2,11 euro.
Na badge = expy,pozadí a emotikon a teďka i ten SNow Globe J8 nakupovat ani prodávat karty ještě nemůžu MUsíš počkat do 22. ledna.. Kdybys měl celou sérii těch globů, koupil bych !