Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice a další formy internetového výdělku.

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Scorpy
Autor tematu
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Samostatná Bitcoin sekce na fóru

stř 01. led 2014 18:54:45

Zdravím, myslím si, že by i tato virtuální měna měla mít své speciální téma zde na fóru, stále přibývá tady různých způsobů výdělku této měny, různé klikačky, opisování kódů, surfy atd. Pro zpřehlednění a ujednodušení způsobů výdělků této měny tedy navrhuji, jestli by administrátor nepřidal vlastní sekci pro Bitcoin. Budu rád, když se zde výjádří i ostatní, co si o mém návrhu myslí, jelikož stále "házet" Bitcoin mezi "ostatní" mi nepřijde moc vhodné.

Koupím BTC za PayPal - Směna až do výše 500$! (Více informací v tématu nebo přes SZ)

Reklama

Bewas
Poděkování: 0 | 0

Re: Samostatná Bitcoin sekce na fóru

stř 01. led 2014 18:56:46

A já bych navrhoval, aby ses podíval jestli to tu už není ;) :D
http://www.payout.cz/feedback-f51/bitcoiny-t1249.html
Naposledy upravil(a) Bewas dne stř 01. led 2014 19:02:51, celkem upraveno 1 x.

Obrázek

Scorpy
Autor tematu
Poděkování: 0 | 1

Re: Samostatná Bitcoin sekce na fóru

stř 01. led 2014 18:59:26

Tak to se omlouvám, toho jsem si nevšiml, tak alespoň oživíme diskuzi a třeba se správce fóra rozhodne sekci přidat.

Koupím BTC za PayPal - Směna až do výše 500$! (Více informací v tématu nebo přes SZ)