Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

wiana82
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Klikání na mobilu-prosím o radu...

úte 02. črc 2013 11:56:31

Ahoj lidi,
mám malinko problém....jedeme na dovču, tak jsem si řekla, že si na léto zaplatím net v mobilu, abych mohla odklikat aspoň ty tři klikačky kde mám referaly, aby mi to všechno nepropadlo...jenže jedna z těch tří klikaček (neobux) mi ne a ne fungovat- píše mi to, že potřebuju mít flash plugin...přitom probux a clixboom nemá problém a reklamy se dají normálně odkliknout...zkoušela jsem něco nainstalovat, ale asi ne to zprávný....nevěděl by někdo?
děkuju

Amic

Re: Klikání na mobilu-prosím o radu...

úte 02. črc 2013 13:28:45

NeoBux na mobilu nikdy nefungoval a pravděpodobně nikdy fungovat nebude. Dříve se řešilo, jestli by neměli udělat aplikaci pro mobil s NeoBuxem, ale nějak to hodili za hlavu.

wiana82
Autor tematu

úte 02. črc 2013 19:39:19

NeoBux na mobilu nikdy nefungoval a pravděpodobně nikdy fungovat nebude. Dříve se řešilo, jestli by neměli udělat aplikaci pro mobil s NeoBuxem, ale nějak to hodili za hlavu.

..to je ale divný- já mám svůj mobil teď v reklamaci a na něm jsem klikala občas neobux a normalně to šlo- sony ericson mini...jenže jsem si musela teď na čas půjčit od kamarádkly a na něm mi to nefunguje a chce to ten plugin...a to je sony...

libje

pát 12. črc 2013 10:30:14

Nejspis mas jinej os v pujcenem mobilu, na znacce nezalezi, pujc si jinej.

Pro ochranu majetku pomocí kamer doporučujeme kamerové systémy Praha, nebo instalaci domovního alarmu. Montujeme také kvalitní a dostupné kamerové systémy Brno.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma