Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

CJNERO
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Deliczero - Neseďte na p****i a pojďte mu dát co proto!

čtv 16. led 2014 18:09:05

Zdravím, pokud si byl okraden od Lukáše Bystřického neboli Deliczera, tak je tohle přímo pro tebe. Tímto bych Vás chtěl vyzvat, abyste s tím začali něco dělat, protože to že okradl spoustu lidí je jedna věc, ale druhá věc je to, že v tom pořád pokračuje, vysmívá se podvedeným, vyhrožuje jim, posílá fake důkazy o zadání příkazu k převodu apod. Pokud tedy chcete aby tento "muž" (jestli se to tak dá nazvat) šel jít alespoň sedět, tak proto začněte něco dělat. Spolu s dalšími lidmi chceme na DELICZERA podat trestní oznámení. Radili jsem se o tom už i s právničkou, která nám s tím bude pomáhat. Je to samozřejmě pouze na Vás, ale pokud do toho jdete s námi, pomůžete tak i ostatním a možná i budoucím věřitelům deliczera! Nic není jisté a s vrácením peněz moc nepočítejte (možná tak za 40 let, až si to deli odsedí a odpracuje :D), ale možná si budete moc užít ten pocit, jak bude DELICZERO za mřížemi. Bylo mi jasné, že mnohým z Vás se do toho chtít nebude (psát trestní oznámení), a proto jsem pro Vás připravil předlohu trestního oznámení, kde pouze doplníte svoje údaje a pošlete na policii. Myslím, že to za to stojí. Čím víc Vás bude, tím líp.

Vy co chcete podat trestní oznámení mi pište do SZ.

Díky za Váš čas!

Reklama