Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
CJNERO
Autor tematu
Příspěvky: 177
Registrován: úte 26. bře 2013 17:23:39
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Deliczero - Neseďte na p****i a pojďte mu dát co proto!

čtv 16. led 2014 18:09:05

Zdravím, pokud si byl okraden od Lukáše Bystřického neboli Deliczera, tak je tohle přímo pro tebe. Tímto bych Vás chtěl vyzvat, abyste s tím začali něco dělat, protože to že okradl spoustu lidí je jedna věc, ale druhá věc je to, že v tom pořád pokračuje, vysmívá se podvedeným, vyhrožuje jim, posílá fake důkazy o zadání příkazu k převodu apod. Pokud tedy chcete aby tento "muž" (jestli se to tak dá nazvat) šel jít alespoň sedět, tak proto začněte něco dělat. Spolu s dalšími lidmi chceme na DELICZERA podat trestní oznámení. Radili jsem se o tom už i s právničkou, která nám s tím bude pomáhat. Je to samozřejmě pouze na Vás, ale pokud do toho jdete s námi, pomůžete tak i ostatním a možná i budoucím věřitelům deliczera! Nic není jisté a s vrácením peněz moc nepočítejte (možná tak za 40 let, až si to deli odsedí a odpracuje :D), ale možná si budete moc užít ten pocit, jak bude DELICZERO za mřížemi. Bylo mi jasné, že mnohým z Vás se do toho chtít nebude (psát trestní oznámení), a proto jsem pro Vás připravil předlohu trestního oznámení, kde pouze doplníte svoje údaje a pošlete na policii. Myslím, že to za to stojí. Čím víc Vás bude, tím líp.

Vy co chcete podat trestní oznámení mi pište do SZ.

Díky za Váš čas!

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host