To jest, že z výdělků jsem si koupil další akcii za 25 a tak budu pokračovat, dokud to neponese aspoň 25 za den. Jinak jsem i v jiných podobných projektech a jedou v pohodě už roky. Jak tvrdím já, lidi nechtějí vydělávat. Každej jen co dosáhne minima, nechá si ho vyplatit. Reinvestice nikomu nic neříkaj. Pro mě není cíl vybrat 15 dolarů za dva měsíce. Radši si počkám a budu je vybírat denně.Takže jestli se ptáš, jestli jsem vybral,tak ne,ale výplatního minima jsem dosáhl už 2x .

) Hezký den.