Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
WilhelmBlameberg
Autor tematu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 23. srp 2021 7:17:39
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  17,76
Hodnocení: 0

Změna za dekádu- Za.dekadu.com

pon 23. srp 2021 7:45:37

Zdravím, jsem veterán Czemoney fóra, jenž před asi 14 lety zkoušel dělat instant PayPal cash na veletrapných klikačkách pro lamery a rookies. Celkem to popravdě fungovalo, poté, co jsem jako první vložil refflinky na dvě relativně slušné a platící klikačky na Czemoney a zaspamoval asi tak dalších třicet stejně zaměřených mezinárodních for, čímž jsem ziskal asi dvěstě reffů a +- 30 dolarů denního stabilního bezpracného příjmu na těch aktivních, samozřejmě jen do prvního exit scamu majitelů asi po půl roce, kdy jsem je zruinoval))) Ale k meritu věci. Co se za ta léta změnilo?. Pořád jsou ty klikačky stejně trapný a nechaj vás udělat tak 30 centů denně bez aktivních reffů? Objevilo se něco revolučního, co vám dokáže denně udělat dejme tomu 5 dolarů instant paypal cash? Nemyslím klikačky, ale něco podobně originálního, jako je sweatcoins, který jedu přes hacklej refflink, čili to načte třicet kroků během jednoho potáhnutí cigára u stolu:D Počítám že mi stejně dříve nebo později suspenduji účet, ale to je koneckonců jen zábava a ty peníze jsou opět jen symbolické. Já se ptám, přišli jste na něco zajímavého, o co se můžeme vzájemně podělit a kolektivně z toho těžit? :D

 
Uživatelský avatar
voshi
Příspěvky: 66
Registrován: pon 17. úno 2020 9:52:09
Poděkování: 5 | 0
PAYOUT CASH:  88,04
Hodnocení: 0

Re: Změna za dekádu- Za.dekadu.com

stř 25. srp 2021 11:25:49

Mmmm můžeš to tu zkusit rozpohybovat - čti rozpovídat, ale jestli jsi si stihnul všimnout, je to tu mrtvý jako restaurace v době nejtěžšího lockdownu :D 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (3),
nishaknapp (2),
BloodyMary (1),
Fredd (1),
redre (1),
grubmi (1),
seliot (1),
Uživatelský avatar
dantexpcstrike (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
Radoslav Sedlak (1),
radekkrysa (2),
Enzurex (1),
belsa (1),
jakubjv (1),
adam16 (1),
kaprthomas (1),
Uživatelský avatar
VladimirCerny (1),
Uživatelský avatar
voshi (5),
Kwandar (2),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Windicz (2),
Jancik (4),
grabo (1),
kossák (1),
selatko01 (3),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Kopr (1),
pitrysek123 (2),
tom45 (1),
strachan (1),
WilhelmBlameberg (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host