Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Uživatelský avatar
leakpeak
Autor tematu
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Vygeneruji pěknou BTC adresu

pát 10. bře 2017 21:14:35

Ahoj.

Nabízím vygenerování pěkné BTC adresy s prefixem. Jak to probíhá? Sdělíte mi, jaký prefix byste chtěli u adresy mít a já k němu vygeneruji BTC adresu. Výsledná adresa tak může vypadat třeba takto: 1MujPrefixrNDmDp3VtSaTjkyvbzpVRotE. Přičemž maximální délka prefixu je 9 znaků.

Proč je dobré mít vlastní kustomizovanou BTC adresu?
  • Lepší přehled v adresách - můžete si adresy přímo pojmenovat podle účelu.
  • Nižší pravděpodobnost, že se někdo kdo vám má poslat platbu splete a pošle omylem na adresu někoho jiného.
  • Budujete si tak brand.
  • Je to cool. :)
Pokud mi dodáte vlastní EC veřejný klíč, tak ho použiju a adresa bude k němu (preferuji tuto možnost, protože je pro vás bezpečnější). Vygenerovat si pár privátního a veřejného EC klíče můžete třeba zde https://kjur.github.io/jsrsasign/sample-ecdsa.html nebo pomocí balíku OpenSSL, návodů je po internetu hafo. Pokud mi vlastní veřejný klíč nedodáte, tak vygeneruji adresu podle vašeho požadavku včetně soukromého klíče a vše vám předám.

Ceny jsou v závislosti na délce prefixu následující:
  • 1-5 znaků: 0.005 BTC (5 USD)
  • 6 znaků: 0.01 BTC (10 USD)
  • 7 znaků: 0.02 BTC (20 USD)
  • 8 znaků: 0.1 BTC (100 USD)
  • 9 zanků: 0.5 BTC (500 USD)
V případě zájmu o větší počet adres mám slevy. :)
Naposledy upravil(a) leakpeak dne ned 26. bře 2017 17:10:46.

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
 
Uživatelský avatar
payout
Administrátor fóra
Příspěvky: 117
Registrován: stř 18. led 2017 19:30:08
Poděkování: 4 | 27
PAYOUT CASH:  -53,76
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

pát 10. bře 2017 21:24:04

Paráda, tohle se zrovna hodí. Uděláš mi adresu pro forum - tedy prefix PayoutCZ? Akorát ta cena mi přijde dost extrémní, něšlo by zařídit nějakou promo cenu pro prvního zákazníka? :D

Jste na tomto fóru poprvé? Pak by vás možná mohla zajímat tato stránka.
V rámci tohoto fóra platí jistá pravidla. Najděte si prosím minutku k jejich pročtení.

Obrázek
 
Uživatelský avatar
leakpeak
Autor tematu
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

pát 10. bře 2017 21:43:16

Za 0.03 BTC to tedy ještě udělám, ale níž už fakt nejdu. Ono to generování takhle specifických adres není jak smáčknout knoflík a adresa vyskočí a hotovo. Ty adresy se podle zadaných prefixů dolují stejně dlouho jako kdyby se těžil bitcoin, takže to žere proud a čas, proto jsou ty ceny takové jaké jsou. Adresu budeš mít během 3-6 dní. Byl bych rád kdybys mi poslal veřejný klíč (ten si normálně vygeneruj sám na internetu je spousta jednoduchých návodů a je to hned), ať nemusím generovat k té adrese všechno včetně soukromého klíče, bude to tak i bezpečnější.

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
 
SatoshiFX
Příspěvky: 187
Registrován: sob 21. kvě 2016 11:19:27
Poděkování: 6 | 0
PAYOUT CASH:  26,25
Hodnocení: 0

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

sob 11. bře 2017 0:55:34

Dobra sluzba, nekomu by se mohla hodit, nastesti si vystacim se 4 znaky a to zvladnu i sam :-)
Cena za adresu, no proc ne, kdyz nekdo chce peknou adresu, tak at si priplati. Jestli si nekdo nahodou objedna devitimistnou, tak budes rad, kdyz to stihnes za rok :-))

 
Uživatelský avatar
leakpeak
Autor tematu
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

sob 11. bře 2017 2:03:46

Uživatelský avatar
SatoshiFX
tak pro budovani brandu a prirazeni adresy k nejakemu projektu to treba neni spatne viz treba nademnou co to chce pro forum to si myslim ze je presne jeden z tech pripadu kdy se i hodi. Jinak ono to s tim generovanim tech 9 mistnych adres zas tak horke nebude, ja mam totiz jeste doma z dob kdy jsem tezil bitcoin par grafickych karet v externim housingu, tak to ted vyuzivam k tomuhle a na zahranicnich forech o to obcas i zajem je kdyz da clovek dobrou cenu (mysleno nizsi nez konkurence). ty 9 mistne jsem tam prave videl bezne v rozmezi 0.5 - 1 btc :-D

Doplněno po 2 minutách 54 vteřinách:
Pritom 10 mistne delaji jen lidi co maji ASICy a tech je po skromnu, bohuzel mezi ne nepatrim :-D

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
 
SatoshiFX
Příspěvky: 187
Registrován: sob 21. kvě 2016 11:19:27
Poděkování: 6 | 0
PAYOUT CASH:  26,25
Hodnocení: 0

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

sob 11. bře 2017 10:42:15

Rikam, ze je to dobra sluzba. Proc netezis neco jineho, kdyz mas rig? Bitcoin asi nema cenu, ale zkousel bych nove cerstve meny, kde to kvuli nizke narocnosti pribyva pomerne rychle, obcas se nejaka i chyti a zhodnoti se.  Vypocetni vykon muzes pouzit treba i pro SETI nebo FOLDING, pokud mas rad dobrocinnost. Mozna by jsi mohl zapremyslet a pustit tezeni pro ostatni lidi tady, za par korun a udelat prvni pekny cesky share mining :-)
No a 10misto se dnes na lepsim zeleze pocita v radu desetiletich,  proto uz zrejmne jen ty ASICy.

 
Uživatelský avatar
payout
Administrátor fóra
Příspěvky: 117
Registrován: stř 18. led 2017 19:30:08
Poděkování: 4 | 27
PAYOUT CASH:  -53,76
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

sob 25. bře 2017 13:01:01

Uživatelský avatar
leakpeak
jakpak to vypadá s tou adresou?

Jste na tomto fóru poprvé? Pak by vás možná mohla zajímat tato stránka.
V rámci tohoto fóra platí jistá pravidla. Najděte si prosím minutku k jejich pročtení.

Obrázek
 
Uživatelský avatar
leakpeak
Autor tematu
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: Vygeneruji pěknou BTC adresu

sob 25. bře 2017 13:51:16

Jak jsem říkal postupuje to pomalu. Je to na 17% pravděpodobnosti, že to najde nějakou adresu začínající na tebou požadovaný 1PayoutCZ. Každý den se ta pravděpodobnost zvýší o cca 1-2%. Předpokládám, že to asi chceš mít připravené k tomu plánovanému faucetu, tak myslím, že do jeho spuštění to bude tak akorát.

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
Grow (2),
grehel (1),
iglazer (1),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (1),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (2),
Toncek84 (1),
Uživatelský avatar
leakpeak (16),
OneStig (3),
Kybernetik (3),
Uživatelský avatar
payout (7),
BloodyMary (2),
grabo (6),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Kwandar (1),
Uživatelský avatar
Phillipe (1),
SatoshiFX (4),
FlaneCZ (1),
Norny (1),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
Dragon_Rider242 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti