VAROVÁNÍ! Toto téma se nachází ve fóru SCAMs, což znamená, že bylo jeho autorem nebo moderátorem fóra označeno za SCAM (=podvod).
Vemte prosím tuto skutečnost na vědomí při svých případných dalších krocích.
Ked nevypltia, tak nevyplatia, vzdy lepsie, ako ked pol roka klikas kazdy den 100 reklam a nedostanes ani cent. Tu nemas ziadnu robotu...nahadzes linky na spravne miesta a uvidis
Vsadím se s váma o doláč že nevyplatí.. To samé to tu už bylo tak 2x a nic nedali.. kterej vůl ti dá 30$ za pár kliků na dokaz?? Logicky i to vem když máš pár haléřu za klik z Google nebo seznam reklam...