Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Mac
Autor tematu
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 10. led 2013 18:33:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Jak vytvořit prosperující web - 2. díl: Volba domény

čtv 23. kvě 2013 21:01:37

No nic, mám trochu volného času, a tak se vrhnu na sepsání druhého dílu seriálu "Jak vytvořit prosperující web" - dnes se zaměřím na volbu domény.

Takže: Název domény by jste zcela jistě měli volit podle tématu, na které jste se už rozhodli soustředit. :idea:

V případě osobního blogu je asi nejlepší zvolit jednu z těchto variant:
- JménoPříjmení.cz
- Přezdívka.cz

Sport:
- MFKfans.cz

Sázení:
- ČeskéSázkovky.cz
- SvětovéSázkovky.cz
- DomácíSázení.cz

Gambling:
- Roztoč.to

Zjednoduším to: zkuste jedním nanejvýš dvěma slovy vystihnout obsah vašeho webu - DvěSlova.cz :idea:

Druhý díl byl sice takový stručnější, ale tak co více o volbě domény psát. Jako inspirace si myslím, že i takhle v uvozovkách "odbytý" článek stačí. Monetizaci webu se ve třetím díle budu věnovat určitě podrobněji.

Čas jsem si sice udělat, ale zase se mi pro změnu nechce moc přemýšlet, snad tedy trochu pomůže i to málo.

Pro Payout:

Obrázek
________
Hosting zdarma pro svou doménu druhého řádu můžete získat u Endory ( http://www.endora.cz/ ) nebo u Pipni (http://www.pipni.cz/ ). Kdyby jste si domény registrovali někde jinde a nevěděli si rady, jak je propojit s hostingem u Endory nebo u Pipni, tak využijte tenhle topik - poradím. ;)

Kde si obstarat doménu třetího řádu a freehosting už dávno víte, takže tady rozumy rozdávat nebudu.

 
plzenan
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. kvě 2013 10:17:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Jak vytvořit prosperující web - 2. díl: Volba domény

čtv 23. kvě 2013 21:26:24

Pri voľbe mena odporúčam zvoliť doménu v tvare: příjmení.tld tu sa potom ľahko vytvorí krásny mail: jméno@příjmení.tld ;)

 
Mac
Autor tematu
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 10. led 2013 18:33:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Jak vytvořit prosperující web - 2. díl: Volba domény

čtv 23. kvě 2013 21:32:50

Souhlasím. ;)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů