Caute dlho som tu nebol, naposledy som investoval 50€ peniaze prisli opat ako mali. Bol som dlho v zahranici a mal som vela veci a na payout som pozabudol. Investovat budem opat, zatial !
Cau, ja som sa ich na to pytal, napisali mi, ze cez paypal sa moze investovat od 23.3. tusim, tak uz by to malo fungovat, uz to nemaju ani preskrtnute.