Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.
Mám tam pojištěnou Fabii 1,4- platím povinko 1650,-Kč a vrací mi cca 400,-Kč a Citroen C4 1,6HDi havarijko i povinko platím 5759,-Kč a vrací mi cca 1500,-Kč, takže já nikde jinde v ČR nedostanu nic tak výhodného jako tam. Asi máš krátkou historii, že platíš tak vysoké povinné ručení. Jinak tam je z...
Jsem v této pojišťovně již přes rok. Platím nejlevnější autopojištění a ještě mi tato pojišťovna vyplácí dividendu. Jsem zároveň pojištěným a současně i akcionářem této pojišťovny. Pokud se také chcete účastnit ( je to vhodné pro ty co nemají žádné škody a pouze platí jen tak pojistné pojišťovnám a ...