vidím že firma funguje už teda dlouho a zase se divím že se divím ..drobná recenze na zmiňované téma je zde m ...a rád bych k robotům dodal jedno, Pokud bych měl robota co by udělal třeba 5000pips ročně bez nějakých větších propadů, tak ho přece nikdy nebudu prodávat, protože čím víc retailu by ho v...