Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Filip
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: stř 26. zář 2012 21:42:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Použití hudby nebo části videoklipu ve videu

stř 10. říj 2012 22:44:57

Ahoj všem,

zajímalo by mě zda někdo netušíte koho kontaktovat a co se musí udělat proto abych mohl ve videu použít část hudebního klipu. Třeba jak na youtube jedou ty hitparády top 50 a podobně, tyto videa nejsou blokovaná z nějakého důvodu.
Bohužel informace na internetu se liší. Od toho, že když je to kratší než 5 vteřin apod, nemusí se nic, což mi přijde jako nesmysl. Zajímalo by mě jak to tedy vlastně s tímhle je, když by se ve videu objevilo třeba 5 různých ukázek z hudebních klipů, je třeba kontaktovat každého jednotlivého majitele práv k těmto videím, požádat ho a ještě za to zaplatit nějaký šílený peníze?

Díky moc.

 
rapta
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27. zář 2012 16:01:41
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Použití hudby nebo části videoklipu ve videu

čtv 11. říj 2012 23:44:30

Já v tomhle úplně nevím, ale některé umělce zastupuje nějaký ten ochranný svaz autorský. Tedy pokud by třeba nepomohlo napsat přímo jim o nějaké informace. Nicméně jestli se budou platit nějaké poplatky to vůbec netuším...

 
 
Filip
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: stř 26. zář 2012 21:42:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Použití hudby nebo části videoklipu ve videu

sob 13. říj 2012 23:09:42

TnT: Díky, je fakt, že tohle by možná pro ty účely, co potřebuju, mohlo i stačit. Stále ale lze použít v jednom videu jen jeden song, takže kdyby jste někdo věděl něco víc, tak určitě napište :)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti