Clicky

Věděli jste, že zkratka HYIP znamená High Yield Investment Program a jedná se o označení pro vysokovýnosový investiční program?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Phillipe
Moderátor fóra
Autor tematu
Poděkování: 8 | 6
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Konec Czemoney.com?

stř 12. čer 2019 15:52:33

Možná někteří zde také znáte fórum czemoney.com tematicky zaměřené podobným směrem jako tohle forum. Už zhruba dva dny nedeje, nemáte někdo info jak to s tím vypadá? Případně zda nejde o jeho konec?

Reklama

no.stromo
Poděkování: 0 | 0

Re: Konec Czemoney.com?

úte 09. črc 2019 16:16:49

vlazy
 no jo co naděláme, obávám se, že czemoney už prostě nebude, škoda tý komunity a historie. přecijenom člověk se někde spoustu let plácá, tráví tam spoustu hodin tvořením obsahu a diskusema a pak to nějakej vůl pár kliknutíma vymaže. :roll:

leakpeak
Poděkování: 6 | 5

úte 09. črc 2019 16:19:41

vlazy píše:Blby to je, že CZEmoney jen tak ze dne na den skončilo bez jakéhokoliv oznámení předem. Dívám se ale, že i zde na PAYOUT.CZ to je s aktivitou docela dost mizerné a tak kdo ví jestli i toto fórum někdy podobně neskončí. Asi už není takový zájem o diskuzi na téma výdělku na internetu tak jak to bylo kdysi.
Dřív to tu bylo živější. :D Těžko říct proč o tyhle témata tak zájem opadnul. V podstatě vrchol byl někdy kolem 2013,2014 a pa to začalo pomalu jít postupně dolů. Napadá mě, jestli to nemá nějakou souvislost s Libertyreserve, protože nějak v té době skončilo Libertyreserve, které bylo v těhle kruzích velmi známé, v podstatě nevím jestli byl v té době nekdo kdy by neznal LR.
Naposledy upravil(a) leakpeak dne úte 09. črc 2019 16:21:54, celkem upraveno 1 x.

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)

vlazy
Poděkování: 1 | 0

úte 09. črc 2019 17:56:13

no.stromo:
Já bych řekl, že tak na 99,99% CZEmoney je už minulosti a nyní na něho můžeme pouze vzpomínat. Pokud se někdy messalovi povede tu doménu czemoney.com prodat tak se dá předpokládat, že tam na ní bude něco úplně jiného než staré dobré fórum o výdělku na internetu.
Ještě, že to tu asi nečte ten "vůl", protože jinak by jsi to od něho asi pěkně schytal. :)

leakpeak:
Já myslím, že si někteří mysleli, že na internetu se dá jednoduše a bez nějaké větší námahy vydělat nemalé peníze. Když ale zjistili, že to až tak jednoduché není a že pro to je třeba věnovat i nějaký čas tak jich to asi přestalo bavit a tím i upadal zájem o diskuze na tyto témata.
Pokud jde o Libertyreserve tak se přiznám, že ani nevím co to je nebo bylo i když trochu tušení mám co to asi je. Nikdy jsem se tím nijak blíže nezajímal.
Naposledy upravil(a) vlazy dne úte 09. črc 2019 17:58:08, celkem upraveno 1 x.