Clicky

Věděli jste, že si na našem fóru můžete i vydělat? Registrací účtu získáváte možnost sbírat BTC odměny z našeho krypto faucetu!

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Uživatelský avatar
Legend
Moderátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 984
Registrován: sob 29. zář 2012 18:15:24
Poděkování: 1 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Sim karty zdarma

čtv 12. pro 2013 15:12:11

Čas od času se jednorázová SIMka hodí a už jsem tu viděl i lidi, co se to snažili někomu prodat za prachy, tak je lepší udržovat informovanost :D SIMky zdarma můžete získat na:

O2
http://www.simzdarma.cz/
http://www.simzdarma.cz/nadlouho/
Někdy se může vyplatit kartu objednat a aspoň jednorázově dobít třeba kvůli získání některé z výhod na http://www.o2extravyhody.cz/ . Například dobijete za 200 a máte slevu 15% na libovolný produkt z Bauhausu, 25% v C&A a podobně a navíc kredit na provolání :) Máte výběr ze dvou tarifů, jeden je s voláním do O2 po prvním minutě zdarma, což se taky může někomu hodit. SIM můžete objednat 2 najednou a dřív se tyhle karty daly zdarma nabrat i na prodejnách, ale nevím, jestli to ještě platí.

T-Mobile
https://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/v ... tnazkousku
Karty vám opět pošlou domů rovnou dvě s přednabitým kreditem 10kč a na první 3 měsíce je volání do všech sítí za 2,50. Takže můžete klidně jenom provolat 2x4 minuty nebo napsat 2x5 SMS zdarma. Po dobití navíc možnost využít věrnostního programu, podobně jako u O2 - http://www.nasimproradost.cz/ . Sleva 10% v Electro world, 10% na výrobky Prestigio a podobně...

Vodafone
http://www.vodafonepark.cz/
Další informace na http://www.mobilmania.cz/vodafone-objed ... fault.aspx , sám jsem to nezkoušel a nic o tom nevím :)

OpenCall
http://www.opencall.cz/cz/s1115/Jak-zis ... ine-zdarma
Stejný případ jako Vodafone, o tomhle vím kulové, zrovna mi to našel google, přidávám jen pro úplnost

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host