Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice a další formy internetového výdělku.

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
valu222
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. led 2018 18:49:00
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

PM7 - http://pm7.pm

stř 03. led 2018 18:53:32

Chcete začít budovat svůj nový nebo další pasivní příjem?
Máte již z nějakého projektu vytvořenou síť lidí? Využijte toho a nabídněte jim také tento projekt, kde vy i oni si mlžete přijít na pěkné peníze. :)
Tento projekt byl spuštěn 18. prosince, tudíž toho můžete využít, protože je v tomto projektu ještě málo lidí a je to celosvětový projekt, tudíž potenciál je velmi velmi velký. :)
Už jen za registraci získáváte 20 dolarů na svůj účet tohoto projektu a následně profitujete z činnosti lidí až do 7. úrovně. :)
Hlavní myšlenkou platformy je snížit vzdálenost mezi tvůrci pokročilých projektů a jejich zákazníky, eliminovat zprostředkování reklamních, marketingových a PR agentur a umožnit všem účastníkům tohoto procesu vytvářet progresivní a worldchanging technologie.
Tato platforma má svou kryptoměnu, která je tímto na začátku, takže toho využijte než se bude cena této kryptoměny zvyšovat. :)
Registrace

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host