Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště je možné obchodovat s ostatními členy tohoto fóra a udělovat protistraně obchodu hodnocení?

xdatalive
Autor tematu
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  212,06
Hodnocení: 0

Faucet, exchange, zhodnoceni, surf vice altcoinu zdarma - exchange-assets.co

čtv 29. srp 2019 15:49:06

Před asi týdnem jsem narazil na vcelku zajímavý web s názvem ExchangeAssets, je to takové vše v jednom, a je tam pár fint, jak v podstatě automaticky zhodnocovat i to, co si odclaimnete nebo odsurfujete....
Stánka je primárně zaměřená na exchange, pokud jde o mě, hledal jsem alternativu k možnému získání SCC pro stake který používám a narazil jsem na tohle.
V případě, že máte i VK (obdoba FB) dostanete podíly zhruba 25, (v případě že nemáte, můžete si založit, nebo nemusíte, není to podmínka) tyto podíly které vám ještě k tomu všemu jsou připisovány v podobě tzv dividend v xeur za den. Jsou to sice dost drobné, ale je to navíc a v podstatě za nic, jen za nalinkování na VK.

Stránka má svůj faucet, kde jednou za 3 hodiny poskládáte captchu (obdoba puzzle 2 až tři obrázky přetáhnete aby to dávalo celek), získáváte za to nějaký z coinů.
Stránka má i takový menší jednoduchý surf, které vám připisují různé coiny.... zhruba 13 linků za den v anglické verzi a dalších 13-16 linků v ruské verzi, takže jde odclaimnou v podstatě dvounásobek. . Zprvu jsem si myslel, že je to nereálné dosáhnout na nějaký výběr, ale coiny se i opakují, takže v tom problém není a některé coiny už na minimu mám. Spíš je ale směním za známější altcoiny. Stránka nepoužívá skoro žádné své tokeny nebo coiny jak je tomu u Yobbitu, takže vesměs jsou tam ty, které jsou oficiální a směnitelné i jinde. 
Celé je to taková obdoba Yobbitu, ale s tím rozdílem, že Yobbit někdy dává překážky ke svému faucetu v podobě splnění obchodování, nebo držení nějakých tokenů. Ono je to vždy přestane bavit a pak za pár dní to zruší. Navíc výplatní minima jsou znatelně menší než u yobbitu.
Vrátím se k webu, stránka nabízí také zhodnocení kde není potřeba plnit nějaké alternativní úkoly (srovnávám s yobbitem, protože je to taková nejbližší podobná forma). 
Tzn, po dosažení minima pro investbox, např. z faucetů je jde ještě vložit do investboxu. Investiční coin je D15, D1, nebo taky i S11. Ten dostáváte i ve faucetu nebo surflinku. D15 za profil na VK a z toho vám pak už plyne denně usd nebo eur, ty drobné, ale navyšuje se to... Je tam mozny i webmining za pomoci vaseho CPU, a v podstate tak ziskavat vice do vaseho balance.
Web jede už nějaký čas, výplaty jsem viděl, ....já jsem zatím nováčkem. Doporučuju neposílat si tam coiny, spíše je získávat a postupně pak vkládat třeba do zhodnocení. Nicméně stránka umožňuje pro mě dobrou věc, poslat si např. z payeeru a dalších usd nebo rur a hned obchodovat nebo nakoupit potřebný coin.
Registrace a surflink - je tam jinší captcha, já si toho všiml náhodou, je to přehlédnutelné... písmena a číslice, kdy podle předlohy v obdélníčku hned vedle odkliknete stejnou ze šesti možných....  
Jinak žádné reklamy nic. Celkem pohoda. Důležitá věc je pin, ten vám přijde emailem automaticky, uschovejte si jej, je důležitý k výplatám, v nastavení i k linknutí VK třeba.
Kdo má zájem zkusit, reglink je zde. 
Naposledy upravil(a) xdatalive dne pát 30. srp 2019 20:01:38.

Zdarma Asimi - https://www.hashingadspace.com/lcp_3_earn.php?ref=666
Zdarma Crypto i auto zisk z drzeni - https://stakecube.net/?team=xdatalive
Zdarma NBX - plus zisk z drzeni - stahni prohlizec a vydelavej - https://netbox.global/r/xdatalive

Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 4062x a obsahuje celkem 5 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu, abyste si mohli zobrazit všechny reakce.

Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...

Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.

Registrovat Přihlásit se

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

kolomanko (1),
Kreur (3),
kuuba22 (1),
koska (2),
tom45 (1),
pisisin (1),
kaprthomas (2),
xdatalive (15),
malin (9),
Jancik (2),