Clicky

Jsme největší československé diskusní fórum zaměřené na online podnikání, investice a další formy internetového výdělku.

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

Breta
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

ONLINE PŘÍJEM - www.onlineprijem.cz

čtv 04. črc 2019 15:30:24

!!! VYDĚLÁVEJ ZDARMA A BEZ INVESTICE !!!
MŮŽEŠ SI VYDĚLAT 10.000. – 50.000.- MĚSÍČNĚ
ČESKÁ FIRMA, KTEROU PREZENTUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI A HERCI
V žádném případě se nejedná o podvod 
Česká Regionální Energetika a.s. je licencovaný dodavatel elektřiny a plynu. Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž obrat v roce 2018 byl 149 mil. Kč, což je oproti předcházejícímu období více než dvojnásobný nárůst. Cílem pro rok následující je překročit hranici 300 mil. Kč. Každý klient ČRE šetří peníze a automaticky se účastní spotřebitelské soutěže. Každý druhý měsíc se losují 3 výherci, kteří obdrží od moderátora Aleše Hámy následující odměny: 3. místo 20 000,- Kč , 2. místo 40 000,- Kč a 1. místo 60 000,- Kč. 

Více info naleznete na stránkách www.cr-energetika.cz nebo FB: Česká Regionální Energetika a.s.

Tak to je super projekt co mi poslal kámoš, jdu do toho, Česká firma, legitimní, dělá charitu, vystupují tam známé osobnosti a nic to nestojí.
Klikni na odkaz a shlédni 2 minutové video ve kterém to je vysvětlený. Je to fakt mazec.

VYSVĚTLUJÍCÍ VIDEO: https://www.energeticka-revoluce.cz/?kod=F7aA&banner=1
Naposledy upravil(a) Breta dne čtv 04. črc 2019 15:32:12, celkem upraveno 1 x.

Reklama

Katy

Re: ONLINE PŘÍJEM - www.onlineprijem.cz

ned 14. črc 2019 14:06:05

Tak jsem si udělala chvilku času nad tímto online příjmem.

Zpočátku mě to zaujalo, avšak .....
Lidi myslete selským rozumem. Je to jen a jen nahánění lidí.
To jsem zvědává kolik lidí tam pošle své osobní údaje nějaké třetí osobě co s tím může nakládat a navíc co jsem si zjištovala info tak až tak výhodní pro všechny s elektřinou nebo plynem nejsou. Až jim pošlete doklady (osobní údaje, kopie kolik a za co platíte) , tak dají svou nabídku - avšak pozor na jejich smluvní podmínky a vychytávky !!!
Takto láká Česká Regionální Energetika a.s.(ČRE) lidi k sobě, aby brali elektřinu nebo plyn. Zapomeňte na to že se vzdávají svých peněz a rozdají je jen tak lidem v odměnách 60.000.- kč. a více každé dva měsíce. 
Že je v něčem háček jsem zhlédla ve videích, na ty částky 100.000.- kč a více jak ukazují ve videích zapomeňte. Proč? Protože podmínka je aby jste odebírali elektřinu nebo plyn od Česká Regionální Energetika a.s !!!

Volné Bitcoiny zdarma : https://bit.ly/2IL4yWe

xdatalive

Re: ONLINE PŘÍJEM - www.onlineprijem.cz

ned 14. črc 2019 14:31:19

Katy píše:Tak jsem si udělala chvilku času nad tímto online příjmem.

Zpočátku mě to zaujalo, avšak .....
Lidi myslete selským rozumem. Je to jen a jen nahánění lidí.
To jsem zvědává kolik lidí tam pošle své osobní údaje nějaké třetí osobě co s tím může nakládat a navíc co jsem si zjištovala info tak až tak výhodní pro všechny s elektřinou nebo plynem nejsou. Až jim pošlete doklady (osobní údaje, kopie kolik a za co platíte) , tak dají svou nabídku - avšak pozor na jejich smluvní podmínky a vychytávky !!!
Takto láká Česká Regionální Energetika a.s.(ČRE) lidi k sobě, aby brali elektřinu nebo plyn. Zapomeňte na to že se vzdávají svých peněz a rozdají je jen tak lidem v odměnách 60.000.- kč. a více každé dva měsíce. 
Že je v něčem háček jsem zhlédla ve videích, na ty částky 100.000.- kč a více jak ukazují ve videích zapomeňte. Proč? Protože podmínka je aby jste odebírali elektřinu nebo plyn od Česká Regionální Energetika a.s !!!
Pěkný rozbor, ono se něco takového dá předpokládat u takovýchhle firem ...už po přečtení ;) Já tohle vlákno jen přešel, nicméně, i tak, díky za info a strávený čas nad tím ;)