Clicky

Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

xdatalive
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Obdoba HashingAdSpace - ADZBrick.co

čtv 13. čer 2019 19:14:39

Pred casem jsem sem postnul vlakno, na HashingAdSpace - (HAS), umistene rovnez v  PTC, tehdy jsem psal, ze se mi nepodarilo odchytit start dnes uz asi nejlepsi PTC co jsem videl, regnul jsem se pozde a muselo se cekat na dalsi vlnu moznosti prijmu Asimi zdarma jen za shlednuti
Tato website, nastartovala ted pred paru dny, a jede podle podobneho schematu. 
Nevim kolik bude vln zdarma, a a jestli se tento druha obdoba taky uchyti tak dobre, ale je to uplny zacatek, takze mozne je vsecko a pokud se uchyti, prijem muze byt totozny. Takze snad.

Po registraci mate k dispozici 1 Ad na odkliknuti za den, (jedna reklama podobne jako tomu bylo u startu HAS) toto vam da do balance ADZB coin, po nasbirani 500 ADZB je mozne je podobne jako Asimi u HAS, dat do Stake, ktery vam dodava dalsi a vetsi pocet ADZB. O ty take neprichazite a po case se vam vrati zpet.

Jako free uzivatel dostanete i 1000 kreditu pro promo vasich stranek, ja z tama dostal par refu na Lucid, taky i tato PTC postnuta v jinem vlakne... nejlepsi to bude pak i s MyCoins jako promo, protoze tak se Vam bude nacitat MCG token a tim pak vyssi prijem doge coinu (to jsem ted odbocil ale)
Promo 1000 kreditu ziskate  zdarma a dostanete je pro kazde odvetvi, pro LoginAds (shlednou lidi co se loguji) ,  minting Ads (shlednou lidi primo v Mintovani) a pro banner Ads (umisteni vasich baneru na strankach)
V sekci "Mint" shlednete 1 Ad denne, to vam nacte do balance ADZB coin, kdo ma zajem link zde
Screeny potvrzeni, ze jejich promo fakt funguje jsem postnul uz na BMF zde, pokud nekdo ma zajem se mrknout.

Reklama