Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 
Uživatelský avatar
Phillipe
Autor tematu
Příspěvky: 140
Registrován: ned 22. kvě 2016 15:45:01
Poděkování: 8 | 11
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Konec Czemoney.com?

stř 12. čer 2019 15:52:33

Možná někteří zde také znáte fórum czemoney.com tematicky zaměřené podobným směrem jako tohle forum. Už zhruba dva dny nedeje, nemáte někdo info jak to s tím vypadá? Případně zda nejde o jeho konec?

 
Reklama
 
vlazy
Příspěvky: 33
Registrován: úte 25. čer 2019 11:01:21
Poděkování: 1 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Konec Czemoney.com?

pát 16. srp 2019 9:47:51

Philipe:
Plně s tebou souhlasím co jsi napsal. Ono to byla diskuze o ničem jak pro koho. Nikdo nikoho nenutil aby na CZEmoney chodil a zapojoval se tam do diskuzi. Bohužel všude ve fórech a diskuzích se najdou lidí kteří to budou kritizovat, že je to o ničem nebo ztráta času, protože se tam nediskutuje především o tom o čem by chtěli oni nebo jak by si to představovali. Pokud se někde diskutuje a lidí tam přispívají tak to svědčí, že to asi více či méně o něčem je. Na odreagování se jsou fóra docela dobré hlavně když se tam diskutuje o něčem co člověka zajímá a je tam možné získat i některé zajímavé a užitečné informace nebo rady. Jsou lidí kteří prostě si jen tak rádi podiskutuji třeba i o ničem a tak proč jim to kazit tím, že se jim diskuze uzamkne nebo zruší celé fórum.
Podle mne možná jediný kdo nad CZEmoney uvažoval jako o zdroji který ho může částečně nebo úplně uživit mohl být messal. Když se mu to ani po několika létech nepovedlo dosáhnout tak se na to asi vykašlal a nakonec zrušil i to celé fórum CZEmoney.

 
Uživatelský avatar
Phillipe
Autor tematu
Příspěvky: 140
Registrován: ned 22. kvě 2016 15:45:01
Poděkování: 8 | 11
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Konec Czemoney.com?

pát 16. srp 2019 12:31:30

Tak ono czemoney mohlo jednu dobu nést celkem i slušný peníze, když tam v těch letech 2010, 2011, 2012 každý den chodilo i 2, 3000 lidí jak to tam na těch počítadlech tenkrát ukazovalo. Přecijen to je hafo lidí každý den, kteří i kdyby nechtěli se občas na nějakou tu reklamu prokliknou, občas něco koupí a podobně. Já mám několik malých informačních webů o který se v podstatě vůbec nestarám, obsah se tam generuje automaticky, chodí na každý z nich tak do 100 lidí za den a na G Adsense to každý den na každém taky nějaký 1-2 eura udělá. Takže při několika tisícovkách lidí už to může udělat i celkem slušný peníze. Nicméně dokážu si představit, že po tom, co to na czemoney šlo počínaje 2018 a pak zvlášť v roce 2019 do kytek, tak že se při 50 lidech za den takový velký fórum držet možná nevyplatí. Zase nadruhou stranu je otázka nakolik je za tím úpadkem ta absolutní neaktivita ze strany admina a moderátorů.

Když se v podstatě podívá na to které typy fór dlouhodobě drží, tak jsou to v podstatě jen ty warez fora typu warforum.cz, war-forum.net a podobne, které se taky postupem casu rozrostly z ciste jen warez for na takovy mix uplne vseho, kdy tam maji podsekce i pro vydelek na internetu, podnikani a sekce zamerene na tuning aut.
Naposledy upravil(a) Phillipe dne pát 16. srp 2019 12:35:16.

 
vlazy
Příspěvky: 33
Registrován: úte 25. čer 2019 11:01:21
Poděkování: 1 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Konec Czemoney.com?

pát 16. srp 2019 13:27:30

Jestli se to CZEmoney messalovi držet vyplatilo nebo ne to asi záleželo na tom co od toho fóra očekával a  nakolik to ty jeho očekávání splnilo nebo nesplnilo. Pokud jde o ten výdělek z reklamy tak jednoho času ji tam měl docela dost a dokonce tam na určitý čas měl i vysouvající a docela obtěžující reklamu. Nakonec to skončilo pouze na jedné reklamě nahoře na spodní dámské prádlo a to mu asi příliš nevydělávalo, pokud vůbec něco. Kdyby mu ta reklama vydělávala dost podle jeho představ tak by ji tam asi nechal, ale ten výdělek z toho ho asi neuspokojil. Ono mnohé weby asi nejde provozovat především kvůli výdělku aby na tom jejích provozovatel vydělal co nejvíce. Pokud je web přeplácaný reklamou tak to některé lidí může i odradit aby na něho často chodili. Občas mám dojem, že některé stránky jsou dělané pouze kvůli výdělku z reklamy a nějaký obsah je tam pouze jen tak aby tam kromě reklamy bylo i něco jiného. Lidí na stránky přitahuje hlavně dobrý a zajímavý obsah a některé reklamy to pouze kazí.

 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host