Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Uživatelský avatar
Steanly
Nový člen fóra
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. kvě 2021 19:17:28
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,10
Hodnocení: 0

Flixweb - flixweb.net

ned 23. kvě 2021 19:44:51

Zdravím vespolek,

můj kamarád vytvořil vlastní MLM systém, v kterém je možné si vytvořit vlastní web zaměřený na svůj osobní profil či své aktivity. Dá se to přirovnat k Wedosu či jiné podobné platformě. Celé se to spustilo 3 dny zpět 20.5.2021.

Celý projekt je v neustálém vývoji, brzy by měla být možnost vytvářet si členské sekce či prodávat jakýkoliv vlastní online obsah.

Je možnost využít základních nástrojů zdarma, všechny další nástroje lze pak získat při zakoupení VIP členství za 59€/ročně (tato nabídka platí do konce května).

Osobně bych to doporučil především těm, kteří podnikají anebo jsou OSVČ. Všechny nástroje, které jsou či budou dostupné, budou zaměřené především na tvorbu osobní značky. Jako výhodu vnímám i možnost poznávat lidi, kteří jsou též zaměření na vlastní tvorbu či podnikají.

Pokud byste měli zájem se o projektu více dozvědět, můžete se do platformy registrovat přes můj odkaz:
https://www.flixweb.net/front/registrace/?reg=752562

Budu vám vděčný, zároveň pokud byste měli s čímkoliv problém, můžete se na mě obrátit přes jakékoliv spojení skrze Online vizitku (telefon, e-mail, Facebook). Mohu vás přidat i do naší soukromé skupiny na Facebooku, kde nás je teprve pár prvních jedinců.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

newpt (1),
palantir (1),
Fredd (2),
Kopr (2),
Peter800 (1),
Uživatelský avatar
MyLead Global (1),
Uživatelský avatar
VladimirCerny (1),
Uživatelský avatar
Wire (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
marekcze (1),
Uživatelský avatar
OtaS (1),
Kwandar (1),
tom45 (1),
kossák (2),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
selatko01 (1),
Uživatelský avatar
Steanly (3),
Windicz (1),
pitrysek123 (2),
Uživatelský avatar
neexus (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti