Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

RollerCoin - www.rollercoin.com

čtv 03. říj 2019 11:52:35

Zdravím, včera jsem objevil RollerCoin

Jedná se o simulaci těžení BTC, je třeba získat virtuální hasrate a pak vám každých cca 5 minut přijde odměna za to, co ve hře vytěžíte.
Vše probíhá v internetovém prohlížeči.

Hashrate se dá získat buď koupením virtuálního těžiče nebo hraním miniher (momentálně jich je 8 - arkanoid, match3, klikaní na padající mince, pexeso, ...)
Minihry mají časový limit (max 1 minuta) a po dokončení klinete na "gain power" a získáte hashrate.

Hashrate z miniher je, narozdíl od težičů, dočasná a trvá 1-7 dní v závislosti na úrovni virtuálního PC ve hře. Ten se upgraduje sám když úspěšně dokončíte určitý počet miniher a downgradne se na základní pokud byste během 24 hodin úspěšně nedokončili ani jednu minihru. Dostat se na 7dní trvá cca hodinu, možná jsou tam ještě další levely, kam jsem se zatím nedostal.

Celková hashrate z miniher výrazně převyšuje hashrate z těžičů. Natolik, že nákup těžiče bych považovat spíše za podporu vývojářům než investici. Proto to má nejblíže asi k faucetu s tím, že místo kliknutí a capatchy si minutu zahrajete minihru a odměna vám nísto okamžitě bude přicházet postupně po dobu 1 týdne. Je celkem hezký pocit když se vzbudíte a jdete se kouknout, kolik vám tento "faucet" vydělal zatímco jste spali :) Výplata je v BTC, od 10k satoshsi, provádějí je manuálně do 2 pracovních dní. Dostat se na 10k sat chvilku potrvá, ale vůbec to není nereálné, vzhledem k tomu, že tam mají reklamy, chtějí vydat vlastní coin a stránka je dobře propracovaná předpoklám, že téměř jistě vyplácet budou.

Osobně se mi na tom líbí že si můžu pustit nějakou jednoduchou minihru když čekám na stahování nebo na kafe + trochu edukativní složka o kryptoměnách - pro člověka, který by jen tušil, že nějáký bitcoin nějak existuje to může být velmi přínosné.

Samozřejmě od toho neočekávejte miliony, ale je to free a zajímavé, tak to pojďte zkusit - registrace zde

 
Reklama
 
xdatalive
Příspěvky: 494
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: RollerCoin - www.rollercoin.com

čtv 03. říj 2019 14:46:12

narazil jsem na to pred cca rokem, pro me to byla ztrata casu, neskutecny zrout casu... proto jsem uz tehdy zacal jet febit... tam to zustava a jen roste, tady u toho jedes furt jakoby od zacatku, zapomenes a muzes zacit uplne znovu :) ...jen pisu ze sve zkusenosti ;)

Zdarma Asimi - https://www.hashingadspace.com/lcp_3_earn.php?ref=666
Zdarma Crypto i auto zisk z drzeni - https://stakecube.net/?team=xdatalive
Zdarma NBX - plus zisk z drzeni - stahni prohlizec a vydelavej - https://netbox.global/r/xdatalive
 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: RollerCoin - www.rollercoin.com

čtv 03. říj 2019 16:13:38

zapomenutí (nic neuděláš 24h) by ti mělo jen odpálit 7x multiplier, který by mělo jít získat tak za hodinu zpět. Aktivní hashrate by to nemělo ovlivnit. Nevím jak to bylo před rokem.
To, že hashrate z miniher není permanentní je spíše dobře, jinak by to v podstatě nemělo význam pro nové hráče.

Považuju to za něco jako faucet a samozřejmě u faucetu taky nechceš sedět nonstop, ale na to když máš mrtvej čas, kde musíš být u kompu a čekáš na nějaký event je to celkem fajn. Trochu relax, minihry fungují bezchybně plus nějaké drobné.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host