Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
kuuba22
Autor tematu
Příspěvky: 279
Registrován: stř 01. srp 2018 8:54:05
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  298,43
Hodnocení: 0

Cryptonit-cryptonit.cz

čtv 29. lis 2018 23:21:26

Cryptonitje český projekt, který se spustil v dubnu 2018. Spuštění podílového programu + spolupráce s mining společnostmi v květnu 2018. To znamená, že jsme všichni na začátku skvělé příležitosti vydělat nějaké penízky.

Jde o důvěryhodný projekt i společnost, se sídlem ve České republice.

Přicházíme s něčím, co v České republice ještě nebylo. Primární myšlenka tkví v propojení nemovitostního trhu s krypto trhem, jednoduše řečeno členové Cryptonit se složí na nemovitost v kryptoměnách pomocí kolektivní sdílené ekonomiky a zisk si rozdělí podle investovaného obnosu do vybraného nemovitostního projektu. Jelikož se stále rozjíždíme, je tato primární myšlenka zatím neuskutečněná, ale rozhodně se máte na co těšit. Určitě se nyní ptáte: „Co tedy od tohoto projektu nyní čekat?“. Ještě než vám to prozradím chci říct jedno: Pokud si kdykoli při čtení tohoto článku řekněte, že je to jen další internetový nesmysl, jehož reálnost si lze ověřit maximálně z písmenek na internetu. Je zde možnost se setkat a OSOBNĚ se přesvědčit o jeho reálnosti

Podíly

[justify]Podíly na tomto projektu můžeme nazvat jako šanci pro vizionáře, které tento projekt osloví. Tak, jako oslovil mne. Sám jsem jako jeden z prvních zakoupil podíly a díky tomu jsem se s p. Holým seznámil a jeho myšlenka mne po odprezentování doslova uchvátila. Podíly bych v tomto případě okrajově přiřadil k (akciím). Momentálně je ke koupi 1420 těchto podílu z celkových 1500 s tím, že jejich cena je MOMENTÁLNĚ 1 LTC za kus, ale pozor. Jejich hodnota se zvedá. Čím více se prodá, tím víc stojí. [/justify]



[justify]Registrace je zdarma pomocí tohohle odkazu  https://www.crptnit.cz/logs/reff.php?memb=kuuba27[/justify]

[justify]Za registraci dostanete 1 cryptonit[/justify]

Obrázek

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

kuuba22 (24),
xdatalive (2),
Vawa2 (1),
ZombaCZ (1),
Elinkod (1),
radekkrysa (2),
pitrysek123 (1),
grabo (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů