Stránka 1 z 2

Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: pon 22. říj 2012 22:40:35
od master007
Snad každý známe head or tail. (házení mincí). Stránek na tuto hru existuje milión. Vždy je ale stránka nastavená, tak by celkově vyhrála ona. To zde ale neplatí, máte opravdu šanci 50%, že vyhrajete. (Vyhrajete vždy dvojnásobek částky.) Hrajete totiž proti skutečným hráčům. Proto zde můžeze uplatňovat různé herní strategie. "Casino" si bere 5% z vkladu a výběru. Min pro výběr je 1 dolar. Vklady i výplaty jsou instant.
Přijímají Liberty Reserve a WebMoney.

Registrace (je zdarma a nemusíte vyplňovat žádné citlivé údaje)

Re: headortailcasino.com

Napsal: úte 23. říj 2012 14:11:54
od sssajmon
Jak jsi na tom se zsikem? Jsi v plusu, používáš nějakou strategii?

Re: headortailcasino.com

Napsal: úte 23. říj 2012 19:30:43
od master007
No včera jsem skončil v mínusy, dnes jsem ale hodně v plusu, celkově nějachý 20% profit.. používám labouchere, jen je škoda že je zatím méně lidí a když už někdo je, tak se bojí jít do vyšších částek. Jen je to hrozně návykový :D

Re: headortailcasino.com

Napsal: úte 23. říj 2012 20:47:00
od sssajmon
Jaký labouchere?

Re: headortailcasino.com

Napsal: stř 24. říj 2012 9:43:06
od rapta
Noo, tak jim to nějak nejede

Re: Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: stř 24. říj 2012 10:20:58
od sssajmon
Včera jsem tam vyhrál z 20 dolarů 40. Dal jsem vybrat asi 30 a teď jim stránky nejdou. Doufám, že to spraví...

Re: Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: stř 24. říj 2012 18:07:03
od rapta
Tak jo pozadano o dolar, uvidime zda prijde :D

Re: Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: stř 24. říj 2012 23:00:42
od master007
Stránky mají být za 24 hodin zase zpět..
Přeci nemá smysl aby tohle SCAMlo, to by admin musel bejt uplnej blbec.

Re: Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: sob 01. pro 2012 18:48:03
od luky1550
zajtra skúsim :)

Re: Head or Tail Casino - Headortailcasino.com

Napsal: sob 01. pro 2012 18:48:45
od luky1550
mimochodom, veľa šťastia chlapi ! :)