Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Mac
Autor tematu
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 10. led 2013 18:33:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Dobrovolní redaktoři - obchod a sport  Vyřešeno

čtv 02. kvě 2013 0:43:52

Hledám redaktory pro populárně naučný-magazín zaměřený na obchod a sport ClubOfTraders.com.

- Aktuálně bych potřeboval někoho, kdo by se staral o výsledkový servis hlavně Premier League, Bundesliga, ČFL a MSFL.

- Pak někoho, kdo by měl chuť psát reporty ze zápasu klubu, který má rád. Vůbec nezáleží na tom, jakou soutěž hraje. Report ze zápasu amatérů, kteří kopou za vaši vesnici, má pro mě mnohem větší hodnotu, než report z finálel Ligy mistrů, který bude mít na webu každý.

- Někoho, kdo by přidával recenze na sázkové kanceláře.

- Někoho, kdo by se staral o sekci obchod - nemám zájem o recenze na HYIPy, surfy, e-mailovky, klikačky a další ilegální blbiny pro děti. Vyjma problematiky, která je zatím zdokumentována velmi málo.

Magazín zatím negeneruje zisky, respektive velmi nízké, abych si mohl dovolit redaktory platit. Jediné, co tak v současnosti můžu nabídnout, jsou kvalitní refernce, jméno / pseudonym spolu s odkazem na vlastní web nebo referenční odkaz v případě sázkovek, kterým děláte affil, ve vašem autorském profilu, který je součástí každého článku.

S magazínem mám velké plány, kus práce na něm jsem už odved a spoustu další práce ještě odvedu. Zisk poroste, tím si jsem jist a redaktory, kteří budou součástí magazínu od jeho skoro počátku, určitě neodstřelím.

Odměna: v korunách v tuhle chvíli nula, reference, jméno, odkaz na web, referenční odkaz v autorově profilu

WEB: http://www.cluboftraders.com/

A nebo pokud chcete rovnou začít psát: http://www.cluboftraders.com/wp-login.p ... n=register

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti