Stránka 1 z 1

TunesBarre

Napsal: úte 03. zář 2013 22:46:15
od krugy
TunesBarre

Obrázek

- novy surfbar, samozrejme francuzsky :)

:arrow: bez captcha
:arrow: neobmedzeny pocet nasurfovanych bodov za mesiac
:arrow: PTC - klikanie na bannery, ako napr. v Dead-Surf. Je mozne naklikat vsetky za sebou a necakat po jednom, kym ubehne cas zobrazenia
:arrow: rozne dalsie moznosti - hry, stieracie tikety...
.........................................................................................
:!: po registracii: VIP 1 na 10 dni
:!: po registracii: 1 TB kod - mozne vyuzit na niektoru hru
:!: konverzia bodov na € kedykolvek, netreba cakat na koniec mesiaca. Kurz: 1000 TBbodov = 0.10€
:!: min. payout: 10€
:!: referal system: 3 urovne
:idea: Hypay, Paypal, Payza
.........................................................................................


REGISTRÁCIA TU

Re: TunesBarre

Napsal: čtv 19. zář 2013 0:30:42
od arkeas
jsem tam, tak jsem zvědav:)

Re: TunesBarre

Napsal: čtv 19. zář 2013 10:49:01
od krugy
dik!
Vyzera to zaujimavo...na TBGrilleBonus som uz chytil aj 20000 bodov, cize maximum, cize 2 eur

edit: kupil som si teraz 1 TB kod (aby som mal VIP1, ktore mi uz skoncilo) a pouzil som ho v TBInstantsGagnants, kde som si zahral hned tu 1. moznost o 2 TB kody a vyhral som dalsie 2 TB kody :!: :lol: Takze mam momentalne 3 mesiace VIP1 v suchu :D a z toho 2 TB kody este nepouzite v hrach...parada :)

Re: TunesBarre

Napsal: čtv 03. říj 2013 15:50:14
od pedroduchon
Zdravím za chvíľu sa mi tam skočí to VIP1, aký je koncerny kurz na VIP0? Nemajú to tam napísané, iba sa mi zníži pocet pokusov na tie ich hry a cena za PTC sa zníži

Re: TunesBarre

Napsal: pon 14. říj 2013 22:23:25
od krugy
No akurat je tam udrzba, tak to neviem pozriet...uz si to nepamatam, ale myslim, ze niekde v Boutique alebo tak nejako.

Re: TunesBarre

Napsal: pon 16. pro 2013 16:29:18
od TheTomi
Ešte stále platia??

Re: TunesBarre

Napsal: stř 19. bře 2014 17:09:06
od Honzau
Stránka už mi nelze načíst. A to jsem měl zažádáno o výplatu. Není se čemu divit. S takovýma kokotinama už končím.

Re: TunesBarre

Napsal: stř 19. bře 2014 20:31:17
od krugy
Napodobne, Francuzi su vy.....