Stránka 1 z 3

Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 18:45:40
od slap
Ahojte, čo uprednostňujete? Ja Android kvôli lepšej cenovej dostupnosti, Apple nemám rad od narodenia :D

Re: Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 19:18:13
od rapta
No tak rozhodně sdílím tvůj názor 100%! U mě taky vždy byl a bude Android... :D

Re: Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 19:21:56
od wolverine
Adnroid 100% , ale kdyby mi dal někdo zadarmo Apple, tak bych se nezlobil ;)

Re: Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 19:27:18
od Blade
moj nazor asi takyto ;)

Obrázek

Re: Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 21:47:27
od rapta
Nice :D

Re: Android vs Apple

Napsal: stř 03. říj 2012 22:29:00
od TnT
Android jasná věc.

Re: Android vs Apple

Napsal: čtv 04. říj 2012 1:19:18
od rapta
Adnroid 100% , ale kdyby mi dal někdo zadarmo Apple, tak bych se nezlobil ;)

Ja bych se zlobil ja Apple vazne nerad :D

Re: Android vs Apple

Napsal: čtv 04. říj 2012 14:37:05
od Filip
Apple. Měl jsem půjčený od kámoše na týden mobil s Androidem a už nikdy více. :D

Re: Android vs Apple

Napsal: čtv 04. říj 2012 14:51:14
od Deliczero
Určitě Apple. Mohl jsi udělat anketu, to kdyžtak i editni a přidej hlasování :smile:

// myšleno android.

Re: Android vs Apple

Napsal: čtv 04. říj 2012 15:45:02
od slap
ok, je to :)