Klikání na mobilu-prosím o radu...
Napsal: úte 02. črc 2013 11:56:31
Ahoj lidi,
mám malinko problém....jedeme na dovču, tak jsem si řekla, že si na léto zaplatím net v mobilu, abych mohla odklikat aspoň ty tři klikačky kde mám referaly, aby mi to všechno nepropadlo...jenže jedna z těch tří klikaček (neobux) mi ne a ne fungovat- píše mi to, že potřebuju mít flash plugin...přitom probux a clixboom nemá problém a reklamy se dají normálně odkliknout...zkoušela jsem něco nainstalovat, ale asi ne to zprávný....nevěděl by někdo?
děkuju
mám malinko problém....jedeme na dovču, tak jsem si řekla, že si na léto zaplatím net v mobilu, abych mohla odklikat aspoň ty tři klikačky kde mám referaly, aby mi to všechno nepropadlo...jenže jedna z těch tří klikaček (neobux) mi ne a ne fungovat- píše mi to, že potřebuju mít flash plugin...přitom probux a clixboom nemá problém a reklamy se dají normálně odkliknout...zkoušela jsem něco nainstalovat, ale asi ne to zprávný....nevěděl by někdo?
děkuju