Stránka 1 z 1

Klikání na mobilu-prosím o radu...

Napsal: úte 02. črc 2013 11:56:31
od wiana82
Ahoj lidi,
mám malinko problém....jedeme na dovču, tak jsem si řekla, že si na léto zaplatím net v mobilu, abych mohla odklikat aspoň ty tři klikačky kde mám referaly, aby mi to všechno nepropadlo...jenže jedna z těch tří klikaček (neobux) mi ne a ne fungovat- píše mi to, že potřebuju mít flash plugin...přitom probux a clixboom nemá problém a reklamy se dají normálně odkliknout...zkoušela jsem něco nainstalovat, ale asi ne to zprávný....nevěděl by někdo?
děkuju

Re: Klikání na mobilu-prosím o radu...

Napsal: úte 02. črc 2013 13:28:45
od Amic
NeoBux na mobilu nikdy nefungoval a pravděpodobně nikdy fungovat nebude. Dříve se řešilo, jestli by neměli udělat aplikaci pro mobil s NeoBuxem, ale nějak to hodili za hlavu.

Re: Klikání na mobilu-prosím o radu...

Napsal: úte 02. črc 2013 19:39:19
od wiana82
NeoBux na mobilu nikdy nefungoval a pravděpodobně nikdy fungovat nebude. Dříve se řešilo, jestli by neměli udělat aplikaci pro mobil s NeoBuxem, ale nějak to hodili za hlavu.


..to je ale divný- já mám svůj mobil teď v reklamaci a na něm jsem klikala občas neobux a normalně to šlo- sony ericson mini...jenže jsem si musela teď na čas půjčit od kamarádkly a na něm mi to nefunguje a chce to ten plugin...a to je sony...

Re: Klikání na mobilu-prosím o radu...

Napsal: pát 12. črc 2013 10:30:14
od libje
Nejspis mas jinej os v pujcenem mobilu, na znacce nezalezi, pujc si jinej.