Nevyyužité PC
Napsal: ned 23. srp 2020 12:30:55
Zdar borci,
mám doma staré PC, které patří už tak maximálně na smetiště, ale než ho vyhodím, tak mě napadlo jestli by nešlo nějak zužitkovat? Těžení kryptoměn hádám, že už je pasé..
Dík.
mám doma staré PC, které patří už tak maximálně na smetiště, ale než ho vyhodím, tak mě napadlo jestli by nešlo nějak zužitkovat? Těžení kryptoměn hádám, že už je pasé..
Dík.