Stránka 1 z 7

Konec Czemoney.com?

Napsal: stř 12. čer 2019 15:52:33
od Phillipe
Možná někteří zde také znáte fórum czemoney.com tematicky zaměřené podobným směrem jako tohle forum. Už zhruba dva dny nedeje, nemáte někdo info jak to s tím vypadá? Případně zda nejde o jeho konec?

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: stř 12. čer 2019 16:35:35
od TnT
Jojo, messal to tam nejspíš vypnul kvůli prodeji (https://sedo.com/search/details/?langua ... emoney.com), aby si případný zájemce nemohl ověřit, jak zle to tam s tou návštěvností vypadá, protože 1000+ EUR, ta doména i s webem při té současné návštěvnosti nemá... Spíš bych se bál o bezpečnost osobních údajů, protože pokud to prodá i s databází, tak kupující se dostane k pěkné databázi emailů, hesel, a dalších osobních údajů, které je možné použít k napíchnutí dalších služeb, což je to, o co tam při takovéhle prodejní ceně půjde. Tak nějak jsem na tohle riziko už dřív myslel a změnil si na czemoney heslo na něco dál napoužitelného. :) Osobně si myslím, že czemoney.com je teď už skutečně u konce.

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: stř 12. čer 2019 23:11:47
od rapta
To se dalo čekat. Směřovalo to k tomu delší dobu.

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: ned 16. čer 2019 13:50:21
od leakpeak
Uživatelský avatar
TnT
tisíc eur, to jsou už celkem i pěkný peníze, chtěl bych vidět jestli to někdo koupí :) nabídek koukám, že tam pár má, tak třeba se to zas rozjede pod novým majitelem.
mělo se to spojit s tímhle forem, alespoň by byla o něco málo větší komunita :)

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: pon 17. čer 2019 18:56:44
od Phillipe
Tak škoda no. Tohle se doufám zavřít neplánuje..? :D Mám tu pár kontaktů, se kterýma jsem dlouhodoběji tak nějak v kontaktu a spolupracuju s nima, tak bych o to nerad přišel. :)

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: pon 17. čer 2019 19:18:40
od PayoutCZ
Phillipe píše:Tak škoda no. Tohle se doufám zavřít neplánuje..? :D Mám tu pár kontaktů, se kterýma jsem dlouhodoběji tak nějak v kontaktu a spolupracuju s nima, tak bych o to nerad přišel. :)
Kdepak, dokud to alespoň pokryje náklady, tak to pojede. :lol:

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: úte 25. čer 2019 12:53:12
od transformer
Ahoj, prisla nekomu nedavno (v cervnu respektive po zavreni czemoney) zadost od policie ohledne Myfxmoney?
Myslel jsem, ze nejake podklady uz maji, tak nevim co jeste chteli resit.

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: úte 25. čer 2019 13:21:18
od vlazy
I když to tam už dost dlouho nebylo příliš aktivní tak je toho fóra a obsahu který tam byl dost škoda. Zrušením CZEmoney.com messal asi docela dost lidí zklamal kterým toto fórum bude asi chybět. Chápu ho, že se už tím nechtěl dále zabývat a že nyní chce něco vydělat na prodeji té domény. Mohl ale se postarat o zachování obsahu který tam byl se všemi diskuzemi a příspěvky. Jsem přesvědčený, že by se snad někdo našel kdo by to vše byl ochoten od něho převzít a provozovat dál, třeba i pod jinou doménou, ale on to asi vše jen tak jednoduše a nenávratně smazal než aby to někomu předal. Bohužel musíme se smířit s tím, že CZEmoney.com už není a asi nebude.

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: stř 26. čer 2019 19:16:56
od Phillipe
transformer: jo policie rozesílala ty žádosti všem poškozeným a účastníkům, vzhledem k počtu lidí to určitě zabralo a ještě možná zabere x měsíců. Chtějí asi zadokumentovat jakou celkovou škodu heslop způsobil a k tomu je potřeba výpověď všech poškozených.

vlazy: to pochybuju o tom, že to smazal, protože to na tom Sedu prodává nejen jako doménu, ale i s obsahem. Nicméně je pravda, že jak už nahoře napsali, tak to fakt asi takovou hodnotu mít nebude. Ten, kdo to koupí to určitě nekoupí za 25 000 Kč kvůli tomu, aby to z dobroty, nezjištně spustil kvůli těm zbylým 20 lidem co se tam nějak sporadicky občas vraceli. Pokud to někdo za takové peníze koupí, tak koupí asi fakt tu databázi a pak projede ty účty vůči paypalu, a dalším peněženkám jestli tam někomu něco nezůstalo. Vsadím se, že se najde spousta lidí, co má všude stejná hesla. To se obávám, že bude mít v tomhle TnT pravdu. To forum má maximálně tak sentimentální hodnotu, určitě ne finanční, ještě navíc v takové výši. Udělal by líp, kdyby to někomu daroval nebo prodal za nějakou symbolickou částku, kdo tam byl za skalního člena, pokud by to vůbec někdo chtěl dál držet, když už se teda sám o to nechtěl starat.

Re: Konec Czemoney.com?

Napsal: stř 26. čer 2019 19:41:47
od Ju1ce
A tak už i fórum scamlo. :mrgreen: