Stránka 1 z 1

Kritika webu ClubOfTraders.com

Napsal: pon 20. kvě 2013 2:51:43
od Mac
Obrázek

Prosím o kritiku. Čím tvrdší, tím lepší.

Je web přehledný?
Dají se texty číst?

Co vyhodit?
Co přidat?
Co přehodit?

Cokoli.

http://www.cluboftraders.com/

ClubOfTraders.com není sice web o výdělku, ale probírají se na něm i věci, které jsou tady, a tak mi hodně pomůžou i vaše reakce k tomu, abych mohl web dále zlepšovat.

Takže všem, kteří přispějí nějakou vítkou, DÍKY. ;)

Re: Kritika webu ClubOfTraders.com

Napsal: pon 20. kvě 2013 14:07:23
od drfree
Zdravím
V kolonce sport bych názvy sportu dal velkými písmeny jako je u všech ostatních kategorii
Chybí mi kategorie Kontakt (Socialní sítě jsou v "záhlaví" email uprostřed atd.

Jinak si myslím, že web je přehledný toto je jen co jsem si všiml při prohlížení článků :)

Re: Kritika webu ClubOfTraders.com

Napsal: pon 20. kvě 2013 14:32:41
od Mac
Spíše ty subrubriky dám všechny malým. U sportu jsem zvolil málé písmo z důvodu osobního přístupu k němu a ani jsem si neuvědomil, že to nevypadá hezky, když je něco malým a něco velkým. Předělám. :idea:

Za ty další postřehy díky, zkusím se nad nimi zamyslet a něco s něma udělat taky. ;)